Dupleksa caurules

Dupleksa caurules

Htongsteel ir parādījusies kā vienas pieturas risinājumu vadošais Duplex caurules visiem pieprasījumiem. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem & izplatītājiem Duplex caurules Ķīnā. Dupleksa caurules bija origi

Huitong īpašas tērauda Co Ltd ir slaveno Ķīnas divpusējais caurules ražotājs un piegādātājs, aprīkots ar ražošanas rūpnīcu un uzņēmumu un kā profesionālu abpusējo caurules eksportētāja un pārdevējs, mēs vienmēr ir sveikt Jūs nopirkt un vairumtirdzniecība augstas kvalitātes abpusējo nerūsējošā tērauda caurules, divpusējais nerūsējošā tērauda plāksnēm, divpusējais nerūsējošā tērauda spoles, divpusējais nerūsējošā tērauda ruļļos no mūsu fabrikas.

Htongsteel ir parādījusies kā vienas pieturas risinājumu vadošais Duplex caurules visiem pieprasījumiem. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem & Duplex caurules Ķīnā izplatītājiem. Dupleksa caurules sākotnēji tika izveidotas cīņai pret korozijas problēmas, ko izraisa hlorīda gultņu dzesēšanas ūdeņi un citiem šķidrumiem, agresīva ķīmiskā procesā. Mūsu produkti ir plaši izmanto daudzās jomās, gan mājās, gan ārvalstīs. Katrai nodaļai ir lieliska vadība un pilnībā automatizēta ražošanas, lai piedāvātu mūsu klientiem vislabāko kvalitātes produktus un pakalpojumus, kas aicinājuma.

Klases un materiāli pieejami:

2205 904L, S31803, 330, 660, 630, 17 4PH, 631,17-7PH 2507, F51, S31254 utt.

Izmērs: DN15-600 vai par katru pielāgošanas.

Iepakošana:

Standarta eksporta iepakojuma vai uz pielāgošanas.

Tips:

Dupleksa nerūsējošā tērauda josla, Duplex nerūsējošā tērauda cauruļu, Duplex nerūsējošā tērauda loksnes, Duplex nerūsējošā tērauda plāksnes, Duplex nerūsējošā tērauda spoles sloksnes utt.

Related meklēšana: Duplex cauruļu, Duplex nerūsējošā tērauda caurules, Duplex nerūsējošā tērauda plāksnēm, divpusējais nerūsējošā tērauda spoles, divpusējais nerūsējošā tērauda spole, dupleksā tērauda Duplex nerūsējošā tērauda caurules.

Pāri: Dupleksa nerūsējošā tērauda

Nākamo: nē