[[TitleIndustry]]

304 nerūsējošā tērauda spoles magnētiskā zona

Date:Nov 29, 2018


Nerūsējošais tērauds, ko parasti izmanto kā dekoratīvu cauruļu plāksni, galvenokārt ir austenīta 304 materiāls, parasti nemagnētisks vai vāji magnētisks, bet kausēšanas dēļ, ko izraisa ķīmiskā sastāva svārstības vai atšķirīgs apstrādes stāvoklis, var šķist arī magnētisks.

304 nerūsējošā tērauda pēc aukstās apstrādes audu struktūra tiks pārveidota arī par martensītu, jo lielāka aukstās apstrādes deformācija, jo vairāk martensīta pārvēršanas, jo lielāks būs tērauda magnētisms. Tāpat kā tērauda sloksnes partijā, φ76 caurules ražošanā, nav acīmredzamas magnētiskas jēgas, φ9,5 caurules ražošanā.Sakarā ar to, ka stūra deformācija ir liela magnētiskā izjūta, acīmredzama, ražošanas kvadrātveida taisnstūra caurule, jo deformācija ir lielāka nekā apļveida caurule, it īpaši saliekamā daļa, izteiktāka ir deformācijas intensīvāka magnētisms.


304 stainless steel coil magnetic zone


Lai pilnībā novērstu 304 tērauda magnētiskās īpašības, ko izraisa iepriekšminētie iemesli, stabilus austenīta audus var atjaunot, apstrādājot ar cietināšanu augstā temperatūrā, tādējādi novēršot magnētismu.

Jo īpaši iepriekš minēto iemeslu dēļ, ko izraisa 304 nerūsējošā tērauda magnētisms un citi nerūsējošā tērauda materiāli, piemēram, 430, oglekļa tērauda magnētisms vispār nav vienāds, tas ir, 304 tērauda magnētisms vienmēr parāda vāju magnētismu.
Pāri: Kā veikt 304L nerūsējošā tērauda plāksnes virsmas apstrādes metodi un virsmas mehāniskās slīpēšanas metodi

Nākamo: Kā saglabāt rūdīšanu