[[TitleIndustry]]

304 nerūsējošā tērauda spoles magnētiskā zona

Date:Nov 29, 2018


Nerūsējošais tērauds, ko parasti izmanto kā dekoratīvu caurules plāksni, galvenokārt ir austenīta 304 materiāls, kas parasti nav magnētisks vai vājš magnētisks, bet kausēšanas dēļ, ko izraisa ķīmiskās sastāva svārstības vai atšķirīga apstrādes valsts, var parādīties arī magnētiski.

304 nerūsējošais tērauds pēc aukstās apstrādes, audu struktūra tiks pārveidota arī par martensītu, jo lielāka ir aukstās apstrādes deformācija, jo vairāk martensīta konversija, jo lielāks ir tērauda magnētisms. Tāpat kā tērauda sloksnes partija, φ76 caurules ražošana, nav acīmredzama magnētiskā izjūta, .59.5 caurules ražošana. Tā kā stūra deformācijas lielā magnētiskā izjūta ir acīmredzama, ražošanas kvadrātveida taisnstūra caurule, jo deformācija ir lielāka nekā apļveida caurule, īpaši locīšanas daļa, deformācija, kas ir intensīvāka magnētisms, ir acīmredzamāka.


304 stainless steel coil magnetic zone


Lai pilnībā novērstu iepriekšminēto iemeslu dēļ 304 tērauda magnētiskās īpašības, stabilu austenīta audu var atjaunot ar augstas temperatūras sacietēšanas procedūru, tādējādi novēršot magnētismu.

Jo īpaši, pateicoties iepriekšminētajiem iemesliem, ko izraisījis nerūsējošā tērauda 304 nerūsējošais tērauds, un citi nerūsējošā tērauda materiāli, piemēram, 430, oglekļa tērauda magnētisms vispār nav vienāds, tas ir, 304 tērauda magnētisms vienmēr rāda vāju magnētismu.Pāri: Kā veikt 304L nerūsējošā tērauda plākšņu virsmas apstrādes metodi un mehāniskās slīpēšanas virsmas apstrādes metodi

Nākamo: Kā saglabāt slāpē