[[TitleIndustry]]

Kas ir 316 nerūsējošā tērauda atloki?

Date:May 15, 2019

"316 nerūsējošais tērauds" ir materiāls, "atloks" ir kopēja mehāniska struktūra. 316 nerūsējošā tērauda atloks ir sava veida mehāniskās kopējās vārpstas savienojošās daļas, kas izgatavotas no 316 materiāla.

Kādas ir atloku klasifikācijas? Nerūsējošā tērauda atloks, divfāzu tērauda atloks, nerūsējošā tērauda atloks, aizdares metināšanas kakla atloks, amerikāņu standarta amerikāņu standarts ar plakanu metināšanas kakla atloku, plakanu metināšanas atloku priežu komplektu, atloku, konusveida izliekta virsma ar kakla atloku, ar plakanu metināšanas kakla atloks, gredzena savienojuma atloks, atloku metināšanas virsma, atloks un samazinošais cauruļu mucas atloks, plakana metināšanas atloks, ligzdas metināšanas atloks, ieliektas un izliektas atloka virsmas, šuvju metināšanas gredzena atloks, atloka vāks, neredzamā atloks, 8. zīmējums akls atloks utt.Vēl viena valsts standarta atloka nozīme ir šāda: Saskaņā ar valsts standarta izmēru pielaides diapazons, piemēram, atloka ražošana, izņemot standarta atloku detaļu ražošanu, arī minēja divus standarta atlokus (kāds sauc par nestandarta atloku) nav pareizs), parasti daži negodīgi komersanti samazinās divu atloku biezumu, diametra izmērs, lai sasniegtu materiālu taupīšanas mērķi, un izgatavoti no tērauda lūžņiem un metāllūžņu atlokiem, parasti ir nestandarta atkritumu tērauda ķīmiskais sastāvs un mehāniskās īpašības, turklāt tērauda ražošana. ražošanas atloks ar melnu tērauda privātu, privāto tērauda tērauda ražošanas tehnoloģiju, kas izmanto veco, nav garantijas, ka mehāniskās īpašības un metināšanas veiktspēja, lietošana, kas var nespēt, un tērauda cauruļu metināšana, vai arī tēraudam ir plaisas, poras un cita metināšana arī noplūdīs.


Pāri: Vai ir labāks 304 vai 316 nerūsējošais?

Nākamo: Kā veikt 304L nerūsējošā tērauda plākšņu virsmas apstrādes metodi un mehāniskās slīpēšanas virsmas apstrādes metodi