[[TitleIndustry]]

pie kā var izmantot 316 nerūsējošā tērauda plāksni?

Date:Jul 14, 2019

Ar Mo elementu tiek pievienots 316 nerūsējošais tērauds , tāpēc tā izturība pret koroziju, atmosfēras izturība pret koroziju un izturība pret augstu temperatūru ir īpaši laba, to var izmantot skarbos apstākļos; lieliska darba sacietēšana (nemagnētiska); lieliska izturība augstā temperatūrā; nemagnētisks cietā šķīduma stāvoklī; labs auksti velmēto izstrādājumu spīdums, skaists.

Lietojumi: aprīkojums, ko izmanto jūras ūdenī, ķīmiskas vielas, krāsvielas, papīrs, skābeņskābe, mēslojums un citas ražošanas iekārtas; foto, pārtikas rūpniecība, piekrastes objekti, virves, CD stieņi, skrūves, uzgriežņi.

Visizplatītākā atšķirība starp diviem parasti izmantotajiem nerūsējošajiem tēraudiem 304 un 316 ir tāda, ka 316 satur Mo, un ir vispārpieņemts, ka 316 ir izturīgāks pret koroziju un izturīgāks pret koroziju nekā 304 vidē ar augstu temperatūru. Tāpēc vidē ar augstu temperatūru inženieri parasti izmanto 316 materiālu daļas. Bet tā sauktā lieta nav absolūta, koncentrētā sērskābes vidē neizmantojiet 316 augstām temperatūrām. Cilvēki, kuri ir iemācījušies mehāniku, ir iemācījušies pavedienu. Atcerieties melno cieto smērvielu, kas jāpielieto, lai novērstu diega sagraušanu augstās temperatūrās: molibdēna disulfīds (MoS2). No tā tika izdarīti divi secinājumi: pirmkārt, Mo patiešām ir izturīga pret augstu temperatūru viela, un, otrkārt, Mo viegli reaģē ar augstas cenas sēra joniem, veidojot sulfīdus. Tātad neviens nerūsējošais tērauds nav īpaši neuzvarams un izturīgs pret koroziju.

Attīstoties ekonomikai, 316 nerūsējošā tērauda plākšņu izmantošana ir kļuvusi izplatītāka. Cilvēki ikdienas dzīvē ir cieši saistīti ar nerūsējošo tēraudu, taču daudzi cilvēki neko daudz nezina par nerūsējošā tērauda veiktspēju, un 316 nerūsējošā tērauda plākšņu apkope ir zināma mazāk. Daudzi cilvēki domā, ka nerūsējošais tērauds nekad nerūsīs. Patiesībā nerūsējošajam tēraudam ir laba izturība pret koroziju. Iemesls ir tāds, ka virsma veido pasivācijas plēvi, kas dabā pastāv stabilāka oksīda formā. Proti, lai arī nerūsējošais tērauds oksidējas atkarībā no lietošanas apstākļiem, tas tomēr tiek oksidēts. Šo parādību parasti sauc par koroziju. Visas metāla virsmas, kas pakļautas korozīvai videi, tiek pakļautas elektrifikācijai vai ķīmiskām reakcijām un ir vienmērīgi korozētas.

Sazinieties ar mums pa e- pastu info@sxht-group.com


Pāri: kāda ir 304L nerūsējošā tērauda caurules izmantošana

Nākamo: Kas ir karsti velmēta nerūsējošā tērauda plāksne?