[[TitleIndustry]]

Kā var izmantot nodilumizturīgo tēraudu un kā tos izgatavot?

Date:Jul 03, 2019

Kā var izmantot nodilumizturīgo tēraudu un kā tos izgatavot?

Nodilumizturīgs tērauds ir vispārīgs termins tērauda materiāliem ar augstu nodilumizturību, ko mūsdienās izmanto visciešāk no nodilumizturīgiem materiāliem. Pašlaik parasti lietotā nodilumizturīgā tērauda plāksne ir izstrādājums, kas izgatavots, metinot noteiktu cieta slāņa biezumu ar augstu cietību un izcilu nodilumizturību uz parasta zema oglekļa tērauda vai mazleģēta tērauda ar labu izturību un plastiskumu virsmas metināšanas metode. Turklāt ir lietotas nodilumizturīgas tērauda plāksnes un sakausētas rūdītas nodilumizturīgas tērauda plāksnes.

Izplatītas lietojumprogrammas:

Nodilumizturīgs tērauds tiek plaši izmantots kalnrūpniecības mašīnās, ogļu ieguvē, mašīnbūvē, lauksaimniecības mašīnās, celtniecības materiālos, elektromašīnās, dzelzceļa pārvadājumos un citās nodaļās.

Piemēram, lodīšu dzirnavu bumba, starplika, ekskavatora zobi, spainis, dažādu drupinātāju ripojošā siena, zobu plāksne, āmura galva, traktora sliežu plāksne un tvertne, pūtēja plāksne ventilatora dzirnavas, ogļu raktuvju nokasīšana Vidēja sliedes plāksne, sile, gredzenveida ķēde buldozeriem, lāpstiņa buldozeriem, lāpstiņas zobi, oderes lieliem elektriskiem riteņu piltuviem, rullīšu uzgaļi eļļas un atvērtas dzelzsrūdas perforēšanai utt. Tas ir arī galvenokārt aprobežojas ar nodilumizturīga tērauda izmantošanu, kas pakļauts abrazīvam nodilumam, un visa veida mašīnām ar relatīvu kustību būs dažādu veidu nodilums, kas uzlabos sagataves nodilumizturību.

Rūdīšanas un cementa rūpnīcās izmantotie slīpēšanas līdzekļi (bumbiņas, stieņi un oderējumi) ir tērauda nodilumizturīgas detaļas. Amerikas Savienotajās Valstīs vairums slīpēšanas bumbiņu ir kalti vai lietoti no oglekļa tērauda un leģētā tērauda, kas veido 97% no kopējā lodīšu nodiluma. Kanādā slīpēšanas bumbiņā patērētā bumba veidoja 81%.

Saskaņā ar astoņdesmito gadu beigu statistiku, Ķīna gadā patērē apmēram 80 līdz 1 miljonu tonnu slīpēšanas bumbiņu. Dzirnavu čaulas gadā patērē gandrīz 200 000 tonnu, no kurām lielākā daļa ir tērauda izstrādājumi. Skrāpju konveijera centrālā sile Ķīnas ogļu raktuvēs gadā patērē 60 000 līdz 80 000 tonnu tērauda plākšņu.

apstrādes metodes:

1. Tērauda plākšņu griešanas metode ir piemērota aukstā griešanai un karstā griešanai. Aukstā griešana ietver griešanu ar ūdens strūklu, cirpšanu, zāģēšanu vai abrazīvu griešanu; termiskā griešana ietver skābekļa liesmas griešanu (turpmāk saukta par "liesmas griešanu"), plazmas griešanu un griešanu ar lāzeru.

2. Griešanas metode. Ar attiecīgā procesa pārbaudi apgūstiet dažādu tērauda plākšņu griešanas metožu vispārīgos raksturlielumus un griešanas biezuma diapazonu.

3. Augstas kvalitātes nodilumizturīga tērauda liesmas griešanas metode ir tikpat vienkārša kā parasta zema oglekļa satura un mazleģēta tērauda griešana. Griežot nodilumizturīgas tērauda biezās plāksnes, jums jāpievērš uzmanība! Palielinoties tērauda loksnes biezumam un cietībai, palielinās plaisas tendence griezuma malā.

Sazinieties ar mums pa

E-pasts: info@sxht-group.com


Pāri: Nerūsējošā tērauda sanitārās caurules īpašības

Nākamo: Austenīta nerūsējošā tērauda lietojumi