[[TitleIndustry]]

Kā pasūtīt dzelzceļa tēraudu

Date:Oct 23, 2018


Dzelzs tērauds (dzelzs tērauds) tiek izmantots profesionālā tērauda lokomotīvju, celtņu un citu sliežu ceļu ražošanai.

Lielāko daļu dzelzceļa tērauda ražo skābekļa krāsns un skābekļa pārveidotājs, ko velmē velmējot. Izmantotais dzelzceļš tiek pakļauts galvenokārt nodilumam un ilgstošai atkārtotai slodzei, tāpēc prasības ir nodilumizturīgas, spiediena, izturības pret nogurumu, metināšanas un labas stingrības.

Dzelzceļam galvenokārt tiek veikta ritošā sastāva spiediena un trieciena slodze, tādēļ tai ir vajadzīgs pietiekošs stiprums un cietība un noteikta stingrība. Visbiežāk izmantotais dzelzs tērauds ir oglekļa nomierinošs tērauds, kas izgatavots no atvērtas kameras un BOF, kurā oglekļa saturs ir 0,06%. 0,8%, pieder vidējam oglekļa tēraudam un augsta oglekļa tēraudam, bet mangāna saturs WMN ir augstāks, 1,1% robežās no 6%.

Dzelzceļš saskaņā ar Ķīnas nacionālajiem standartiem un metalurģijas nozares standartiem ir sadalīts dzelzceļa, vieglo dzelzceļu, vadošās sliedes un celtņu sliedēs.


How to order rail steel

Pēdējos gados plaši izmantotas parastās vieglās leģētā tērauda sliedes, piemēram, augsta silīcija sliedes, vidējas mangāna sliedes, vara sliedes un sliedes ar stiepli. Parasts zemas leģēšanas dzelzs ir vairāk nodilumizturīgs un korozijizturīgs nekā oglekļa dzelzs, un tā kalpošanas laiks ir ievērojami uzlabojies.

Pāri: Kāda ir atšķirība starp I-Tērauda un H-iedaļas tēraudu

Nākamo: Kas ir pavasara tērauds