[[TitleIndustry]]

Kā pasūtīt dzelzceļa tēraudu

Date:Oct 23, 2018


Dzelzceļa tērauds (dzelzceļa tērauds) tiek izmantots lokomotīvju, celtņu un citu profesionāla tērauda sliežu ceļu ražošanā.

Dzelzceļa tērauda lielāko daļu ražo skābekļa krāsns un skābekļa pārveidotājs, kas tiek velmēts velmējot. Lietojamās sliedes galvenokārt tiek pakļautas nodilumam un ilgstošai atkārtotai slodzei, tāpēc prasības ir izturīgas pret nodilumu, spiedienu, izturību pret nogurumu, metināšanu un labu izturību.

Sliedes galvenokārt tiek pakļautas ritošā sastāva spiedienam un trieciena slodzei, tāpēc tai nepieciešama pietiekama izturība un cietība un noteikta stingrība. Parasti izmantojamais sliežu tērauds ir oglekli nomierinošs tērauds, kas izgatavots no atvērtas pavarda un BOF un satur oglekļa masu 0,6%. 0,8% pieder vidēja oglekļa tēraudam un augsta oglekļa satura tēraudam, bet WMN mangāna saturs ir lielāks - 1,1% no o,6%.

Dzelzceļi saskaņā ar Ķīnas nacionālajiem standartiem un metalurģijas nozares standartiem ir sadalīti dzelzceļa sliedēs, vieglajās dzelzceļos, vadošās sliedēs un celtņu sliedēs.


How to order rail steel

Pēdējos gados plaši tiek izmantotas parastās mazleģētā tērauda sliedes, piemēram, augsta silīcija sliedes, vidēja mangāna sliedes, vara sliedes un ti-nesošās sliedes. Parastās sliedes ar zemu sakausējumu ir izturīgākas pret nodilumu un koroziju nekā oglekļa sliedes, un to kalpošanas laiks ir ievērojami uzlabots.

Pāri: Kāda ir atšķirība starp I-tēraudu un H-veida tēraudu

Nākamo: Kas ir atsperu tērauds