[[TitleIndustry]]

Kā atrisināt plānas nerūsējošā tērauda metināšanas deformācijas un sadedzināšanu

Date:Jun 19, 2019

Rūpīgākā nerūsējošā tērauda metināšanas problēma ir metināšanas nodilums un deformācija. Nerūsējošā tērauda loksnei ir neliela savaldīšanas pakāpe. Metināšanas procesā tas tiek uzkarsēts un atdzesēts, veidojot nevienmērīgu karsēšanu un dzesēšanu, un metināšana radīs nevienmērīgu spriegumu un deformāciju. Ja metinājuma šuves saīsinājums garenvirzienā pārsniedz plānas plāksnes malu vairāk par noteiktu vērtību, nopietnāka viļņu deformācija ietekmēs sagataves formas kvalitāti.

Galvenie pasākumi, lai risinātu nerūsējošā tērauda lokšņu metināšanas un deformācijas problēmu, ir:

1. Stingri kontrolējiet metināto savienojumu siltuma ievadi un izvēlieties atbilstošo metināšanas metodi un procesa parametrus (galvenokārt metināšanas strāvu, loka spriegumu, metināšanas ātrumu).

2. Parasti plānas plātnes metināšanai parasti tiek izmantotas mazas sprauslas, taču mēs iesakām pēc iespējas izmantot lielu sprauslu diametru, lai metināšanas laikā metināšanas šuves aizsardzības virsma būtu lielāka, kas efektīvi un ilgu laiku var izolēt gaisu, tāpēc ka metinājuma šuve veidojas labāk. Spēcīga antioksidanta spēja.

thin stainless steel

3. Izmantojot φ1,5 volframa stieni, slīpēšanas asumam jābūt asākam, un no sprauslas izvirzītā volframa stieņa garumam jābūt pēc iespējas garākam, kas padarīs pamatmateriālu straujāku izkusumu, tas ir, kušanas temperatūra Celšanās ir ātrāka un temperatūra ir koncentrētāka, kas ļauj mums pēc iespējas ātrāk izkausēt un neļauj vairāk pacelties mātes temperatūrai, tā ka laukums, kurā mainās materiāla iekšējais spriegums, kļūst mazāks, un galu galā tiek samazināta arī materiāla deformācija.4. Montāžas izmēriem jābūt precīziem, interfeisa sprauga ir pēc iespējas maza. Plaisa ir nedaudz lielāka un caur to ir vieglāk izdegt, vai arī izveidojas lielāka metinājuma šuve.

5, jāizmanto cietā vāka armatūra ar vienmērīgu saspiešanas spēka līdzsvaru. Nerūsējošā tērauda lokšņu metināšanas atslēga ir pievērst uzmanību: stingri kontrolēt metināto savienojumu līnijas enerģiju un censties pēc iespējas samazināt siltuma ievadīšanu, pieļaujot metināšanas pabeigšanu, tādējādi samazinot karstuma skarto zonu un izvairoties no iepriekšminētie defekti.

image

6. Saprātīgas metināšanas secības izvēle ir īpaši svarīga, lai kontrolētu metinājuma šuves atlikušo deformāciju. Simetriskā metinājuma uzbūvei cik vien iespējams jāizmanto simetriskā metināšana. Asimetriskai struktūrai viena ar mazākām šuvēm un otra ar vairākām šuvēm. Viena puse. Pasta šuves deformācija ir pietiekama, lai koriģētu priekšējās puses deformāciju, lai samazinātu kopējo deformāciju.

7. Labākā nerūsējošā tērauda loksne ir metināšana ar lāzeru. 0,1MM var metināt, lāzera plankuma izmēru var brīvi pielāgot, to var labi kontrolēt. Deformācijas attiecība arī nav.


Pāri: Nerūsējošā tērauda pielietojums konstrukcijā

Nākamo: Nerūsējošā tērauda izcelsme