[[TitleIndustry]]

Kā tērauda tehnika attīstīsies nākotnē?

Date:Jul 07, 2019

Kā tērauda tehnika attīstīsies nākotnē?

Dzelzs un tērauda rūpniecībai jāievēro galvenie tehniskās attīstības virzieni:

1. Zema oglekļa satura dzelzs ražošanas tehnoloģija

Pēc domnas mazoglekļa dzelzs ražošanas tehnoloģijas, tā galvenokārt koncentrējas uz jaunu krāsns materiālu izpēti, piemēram, oglekļa-dzelzs kompozītmateriāla lādiņu domnas krāsnī, domnas krāsns augšējās gāzes pārstrādi, ūdeņradi saturošām vielām (ar ūdeņradi bagātu, dabasgāzi, COG) iesmidzināšana, augsts skābekļa bagātināšanas (bagātināta skābekļa līmenis 30% vai kopējais skābeklis) iesmidzināšana, ierobežots ogļu iesmidzināšanas daudzums utt., Lai samazinātu CO2 izmešus dzelzs ražošanas procesā.

2.Zema oglekļa, izmešu samazināšanas, domnas dzelzs ražošanas tehnoloģija bez domnas

Dzelzs, kas nav domnas krāsns, ražošanā izmanto ūdeņraža samazināšanu, kas var ievērojami samazināt CO2 izmešus. Tajā galvenokārt ietilpst pieci veidi: kausēšanas reducēšanas tehnoloģija, tiešās reducēšanas tehnoloģija, tieša ūdeņraža reducēšana, tieša metalurģija, kuras pamatā ir ūdeņraža metalurģijas kausēšanas reducēšana, oglekļa dioksīda atdalīšanas, savākšanas, glabāšanas un utilizācijas tehnoloģijas.

3. Tērauda ražošanas tehnoloģija

Galvenokārt to var precizēt četros aspektos: augstas efektivitātes desulfurizācijas karsto metālu pirmapstrādes tehnoloģija, jauns augstas efektivitātes attīrīšanas process ar kaļamā grunts pulvera izsmidzināšanu, oksīda metalurģijas tehnoloģija, lai ražotu liellīnijas enerģētisko metināšanas tēraudu, un bieza mērierīces strukturālā tērauda vienota mikrostruktūras kontrole. Iegūstiet jaunu sniegumu, vienlaikus sasniedzot labus desulfurization rezultātus.

4. Augstas kvalitātes īpašs tērauds, ļoti efektīvs, lēts īpašas metalurģijas jauns process

Pirmais ir trīs rafinēšanas tehnoloģijas. Pēc parastās elektriskās krāsns vai pārveidotāja procesa tiek pievienotas trīs pārstrādes rūpnīcas īpašiem tērauda materiāliem un citiem augstas veiktspējas metāla materiāliem, piemēram, augstas efektivitātes un zemām izmaksām, kosmosa lietojumiem. Otrkārt, tiek iztīrīta jaunās paaudzes speciālais tērauds, homogenizācijas un rafinēšanas tehnoloģija, izpētīta un izstrādāta jaunas paaudzes speciāla tērauda kausiņa tīras rafinēšanas tehnoloģija, kurai raksturīga kausēta tērauda, augstas klases nerūsējošā tērauda spiediena slāpekļa nepiesārņošana, sildīšana un deoksidēšana. papildināta metalurģijas tehnoloģija, elektroslāņu pārkausēšanas tehnoloģija, kuras pamatā ir vadošs kristalizētājs utt. Augstas klases leģētā tērauda ražošanai.

Sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sxht-group.com


Pāri: Nerūsējošā tērauda dupleksa griešanas metodes

Nākamo: Kā apstrādāt tēraudu?