[[TitleIndustry]]

Martensitic novecošanās tērauda

Date:Oct 09, 2018


Martensite tērauda novecošana ir viens no ultra-augstas stiprības tēraudi. Šis tērauda izcilu priekšrocības ir termiskās apstrādes process ir vienkāršs un ērts, pēc mehāniskās apstrādes pirms novecošanās, termiskās apstrādes deformācijas, apstrādes veiktspēju un metināšanas darbību ir ļoti labs risinājums. Termiskās apstrādes procesu un martensitic novecošanās tēraudi rekvizīti tiek parādīti tabulā. Pēdējos gados ārvalstu izmantošanu tērauda martensitic novecošanās pelējuma tiek plaši izmantota, bet vietējā tirgū, jo martensite novecošanās tērauda, ni, Co un citu dārgmetālu saturošu elementu un augstu saturu, dārgi, tas ir grūti piemērot plaši. Galvenokārt izmanto šāda veida tērauda precīzijas kalšanas mirst un plastmasas pelējuma.

store-steel9853g.jpg

Tipisks martensitic novecošanās tērauds parasti izmanto klasificēti pēc izturības pakāpes: 18Ni (200), 18Ni (250), 18Ni (300) un 18Ni (350) tiek plaši izmantoti.


Pēdējos gados, dažās valstīs ir izstrādāti daudzi variant tērauda klašu martensitic novecošanās tēraudi, it īpaši Non-kobalta martensitic novecošanās tēraudi ar labas īpašības.


Martensitic novecošanās tēraudi programmu plaši izmanto, ieskaitot raķešu dzinēju čaulas, raķešu čaulas, urāna izotopu centrifūgas ātruma samazināšanas, helikopteru šasiju, augstspiediena kuģa, viru, pārnesumu, gultņu, augsta spiediena sensors stiprinājums, pavasara, kā arī alumīnija sakausējums ekstrūzijas mirst un liešana die, precīzijas pelējuma, aukstā apzīmogojot mirst un citus rīkus.

Pāri: mīkstais magnēta sakausējums

Nākamo: nē