[[TitleIndustry]]

nerūsējošā tērauda caurules rūsas iemesls

Date:Sep 25, 2018

Pludmales zonā tiek izmantots 316 vai 304 nerūsējošais tērauds, kas iztur jūras ūdens koroziju.


【Iespējamie cēloņi】

  1. Lietošanas vidē atrodas hlora joni. Plaši pieejami hlora joni, piemēram, sāls, sviedri, jūras ūdens, jūras brīze, augsne utt. Nerūsējošais tērauds hlora jonu klātbūtnē vidē, ātri korozija, pat vairāk nekā parasts vieglais tērauds. Tādēļ, izmantojot nerūsējošā tērauda prasības, un vajadzība pastāvīgi noslaucīt, noņemt putekļus, turēt tīru un sausu. KIMBERLY PIPE 12- (294).jpg

  2. 2. Bez cietā šķīduma apstrādes. Sakausējošie elementi nešķīst matricā, kā rezultātā rodas zems sakausējuma saturs un izturīga pret koroziju matrica.

  3. 3. Šis materiāls, kas nav titāna un niobija, pēc savas būtības ir saistīts ar starpgrūklu koroziju. Titāna un niobija pievienošana kopā ar stabilu apstrādi var mazināt starpgrūdu koroziju. Gaisā vai ķīmiski kodīgu vielu vidē var izturēt augsta leģētā tērauda koroziju, nerūsējošais tērauds ir skaista virsma, un izturība pret koroziju ir laba, nav jāpārklāj krāsu pārklājums un cita virsmas apstrāde, kā arī jāpalielina nerūsējošā tērauda virsmas īpašības , ko izmanto dažādos tēraudos, pazīstams kā nerūsējošais tērauds.

Pāri: kāda ir laivu plāksne

Nākamo: Austenīta 303 Viegli griezts nerūsējošais tērauds