[[TitleIndustry]]

nerūsējošā tērauda caurules rūsas iemesls

Date:Sep 25, 2018

Pludmales zonā tiek izmantots 316 vai 304 nerūsējošais tērauds, lai izturētu jūras ūdens koroziju.


【Iespējamie cēloņi】

  1. Hlora joni atrodas lietošanas vidē. Hlora joni ir plaši pieejami, piemēram, sāls, sviedri, jūras ūdens, jūras brīze, augsne utt. Nerūsējošais tērauds hlora jonu klātbūtnē vidē ātri korozijas, pat vairāk nekā parasts maigais tērauds. Tāpēc nerūsējošā tērauda izmantošana un nepieciešamība pastāvīgi noslaucīt, notīrīt putekļus, uzturēt tīru un sausu. KIMBERLY PIPE 12- (294).jpg

  2. 2. Apstrāde bez cieta šķīduma. Leģējošie elementi neizšķīst matricā, kā rezultātā matricas saturs bija mazs un slikta izturība pret koroziju.

  3. 3. Šis materiāls, kas nesatur titānu un nesatur niobiju, pēc savas būtības ir pakļauts starpposmu korozijai. Titāna un niobija pievienošana kopā ar stabilu apstrādi var samazināt starpgranulāro koroziju. Gaisā vai ķīmiski korozīva vide var pretoties augsta leģētā tērauda korozijai, nerūsējošais tērauds ir skaista virsma un izturība pret koroziju ir laba, tai nav jāveic krāsu pārklāšana un cita veida virsmas apstrāde, kā arī jāspēlē nerūsējošā tērauda raksturīgās virsmas īpašības , ko izmanto dažādos tērauda veidos, ko parasti sauc par nerūsējošo tēraudu.

Pāri: kas ir laivu plate

Nākamo: Austenīta 303 viegli sagriezts nerūsējošais tērauds