[[TitleIndustry]]

mīksts magnētiskais sakausējums

Date:Oct 10, 2018


Enerģētikā var iedalīt zemu oglekļa satura elektrisko tēraudu un Amkotie, silīcija tēraudu, niķeļa-dzelzs mīksto magnētisko sakausējumu, dzelzs un kobalta mīksto magnētisko sakausējumu, dzelzs-silīcija alumīnija mīkstos sakausējumus utt., Galvenokārt augstākajā magnētiskajā laukā ar augstu magnētisko sajūtu un zemu sakausējuma serdes zudumu. Elektronikas rūpniecībā sakausējuma galvenā izmantošana ir zems vai vidējs magnētiskais lauks ar augstu caurlaidību un zemu koercivitāti. Augstās frekvencēs nepieciešama plāna sloksne vai augstākas pretestības sakausējums. Parasti tos izgatavo no plāksnēm vai sloksnēm.

KIMBERLY PIPE 12- (300).jpg


Tās histerēzes cilpas laukums ir mazs un šaurs, koercivitāte parasti ir zemāka par 800a / m, augsta pretestība, zems Eddy strāvas zudums, augsta caurlaidība, augsta piesātinājuma magnētiskā jutība. Parasti to pārstrādā plāksnēs un sloksnēs. Sagatavota kausēšanas metode. Galvenokārt izmanto elektriskās ierīcēs, telekomunikāciju nozarē, dažādas dzelzs serdes sastāvdaļas (piemēram, transformatora dzelzs serde, releja dzelzs serde, aizrīties utt.). Parasti izmantotajiem mīkstajiem magnētiskajiem sakausējumiem ir zema oglekļa satura elektriskais tērauds, Amkotie, silīcija tērauds, niķeļa-dzelzs mīkstais magnētiskais sakausējums, dzelzs-kobalta mīkstais magnētiskais sakausējums, dzelzs-silīcija mīkstie sakausējumi utt.

Pamatā izzūd magnētiskie sakausējumi, kas ir pakļauti magnetizācijai zem ārējiem magnētiskajiem laukiem un kas noņem magnētisko plūsmu pēc magnētiskās indukcijas (magnētisms). Hysterēzes cilpas laukums ir mazs un šaurs, un koercivitāte (Hc) parasti ir mazāka nekā Oe (skat. Precīzijas sakausējumus). 19. gadsimta beigās motora un transformatora serde bija izgatavota no tērauda ar zemu oglekļa saturu. 1900. gada magnētiskākās silīcija tērauda loksnes ātri nomainīja maigo tēraudu, ko izmantoja enerģijas ražošanai. NI-FE sakausējums tika ieviests 1917. gadā, lai tajā laikā apmierinātu telefona sistēmas vajadzības. vēlāk speciāliem nolūkiem tika uzrādīti Fe-co sakausējumi (1929), fe-si-al sakausējumi (1936) un Fe-al sakausējumi (1950) ar dažādām magnētiskajām īpašībām. Ķīna 1953. gadā sāka karsti velmētu silīcija tērauda lokšņu ražošanu. 50. gadu beigās mēs sākām pētīt mīkstos magnētiskos sakausējumus, piemēram, NI-FE un fe-co, un 60. gados sākām ražot dažus galvenos mīkstos magnētus. 70. gados sāka velmētas silīcija tērauda sloksnes.


Pāri: Tirdzniecības ministrija: Tērauda cenas pagājušajā nedēļā pieauga par 1,1%

Nākamo: Martensīta novecojošais tērauds