[[TitleIndustry]]

mīkstais magnēta sakausējums

Date:Oct 10, 2018


To var iedalīt zemas oglekļa dioksīda elektrības tērauda un Amkotie, silīcija tēraudu, niķeļa-dzelzs mīksto magnētisko sakausējumu, dzelzs un kobalta mīkstu magnētisko sakausējumu, dzelzs silīcija alumīnija mīksto sakausējumu utt enerģētikas nozarē, galvenokārt augstākā magnētiskā lauka ar augstu magnētisko izteiksmi un zemu sakausējuma zudumu. Elektronikas nozarē galvenā zemā vai vidējā magnētiskā lauka izmantošana ar augstu caurlaidību un sakausējuma zemo koerciivitāti. Augstās frekvencēs ir nepieciešams plāns sloksnes vai lielāks izturības sakausējums. Tie parasti ir izgatavoti no plāksnēm vai sloksnēm.

KIMBERLY PIPE 12- (300).jpg


Tās histērēzes cilpas platība ir maza un šaurāka, koerciivitāte parasti ir zemāka par 800a / m, augsta pretestība, zems vējdēles zudums, augsta caurlaidība, augsta piesātinājuma magnētiskā jēga. To parasti pārveido plāksnēs un sloksnēs. Kušanas metode ir Sagatavota. Galvenokārt izmanto elektroierīcēs, telekomunikāciju nozarē, dažādas dzelzs pamatkomponenti (piemēram, transformatoru dzelzs serde, releja dzelzs kodols, droseles uc). Parasti izmantotie magnētiskie sakausējumi satur zemu oglekļa dioksīda elektrisko tēraudu, Amkotie, silīcija tēraudu, niķeļa-dzelzs mīksto magnētisko sakausējumu, dzelzs-kobalta mīksto magnētisko sakausējumu, dzelzs silīcija mīksto sakausējumu un tā tālāk.

Magnētiskie sakausējumi, kas ir pakļauti magnetizācijai ārējos magnētiskajos laukos un magnētiskās plūsmas noņemšana pēc magnētiskās indukcijas (magnetisms), būtībā izzūd. Histerēzes cilpas platība ir maza un šaurāka, un koerciivitāte (Hc) parasti ir mazāka nekā Oe (skatīt precīzijas sakausējumus). 19. gadsimta beigās motora un transformatora serdeņi izgatavoti no zema oglekļa tērauda. Jo vairāk magnētiskās silīcija tērauda loksnes no 1900. gada ātri nomainīja vieglo tēraudu, ko izmantoja, lai ražotu produktus elektroenerģijas ražošanai. NI-FE sakausējums tika ieviests 1917. gadā, lai apmierinātu tālruņa sistēmas vajadzības laikā. Pēc tam īpašiem mērķiem tika prezentēti Fe-co sakausējumi (1929), Fe-s-al sakausējumi (1936) un Fe-al sakausējumi (1950) ar dažādām magnētiskajām īpašībām. Ķīna sāka ražot karsti velmētas silīcija tērauda loksnes 1953. gadā. 50. gadu beigās mēs sākām pētīt mīkstos magnētiskos sakausējumus, piemēram, NI-FE un fe-co, un sāka ražot dažus lielus mīkstus magnētus 60. gadā. Auksta produkcija velmētas silikona tērauda sloksnes sākās 70. gados.


Pāri: Tirdzniecības ministrija: Tērauda cenas pagājušajā nedēļā pieauga par 1,1%

Nākamo: Martensitic novecošanās tērauda