[[TitleIndustry]]

Kas ir nerūsējošā tērauda sanitārā caurule?

Date:May 10, 2019

Nerūsējošā tērauda sanitārie cauruļvadi ir garš tērauda sloksne ar dobu sekciju un bez tās. Jo biezāks ir produkta sienas biezums, jo ekonomiskāka un praktiskāka. Jo plānāks sienas biezums, jo lielākas būs apstrādes izmaksas.Produkta process nosaka tā ierobežoto veiktspēju, un bezšuvju tērauda caurules precizitāte parasti ir zema. Sienas biezums nav viendabīgs, spilgtums caurules iekšpusē un ārpusē ir zems, fiksētā garuma garums ir augsts, un iekšpusē un ārpusē ir uzlikti un melni plankumi, un melnās plankumi nav viegli noņemami; tās atklāšana un veidošana ir jāapstrādā bezsaistē. Tāpēc tas iemieso tās pārākumu augstspiediena, augstas stiprības, mehāniskās konstrukcijas materiālos.Galvenais lietojums :

Nerūsējošā tērauda sanitārie cauruļvadi galvenokārt tiek izmantoti dzērienu, alkohola, bioinženierijas, pārtikas uc ražošanas iekārtās un montāžas līnijās. Cilvēki galvenokārt pieprasa nerūsējošā tērauda sanitārtehnisko cauruļu virsmas apdari, pasīvo slāni un eļļas atgrūdi:

1. Virsmas apdare: Polsterējiet nerūsējošā tērauda sanitāro cauruļu iekšējās un ārējās virsmas, lai tērauda caurules virsma būtu gludāka un gaišāka, ko mēs bieži saucam par spoguļu virsmu. Galvenais mērķis ir novērst šķidruma materiāla caurulē veidošanos caurulē, kas ir pakļauta piesārņojumam un veido cauruļu aizsprostojumu.

2. Passivācijas slānis: Pēc pulēšanas tērauda caurule jāievieto iegremdēšanas pasīvajā tvertnē, un tērauda caurules virsma oksidējas ar skābes pasivēšanas šķīdumu, lai izveidotu pasivācijas slāni, lai panāktu tērauda caurules pretestību.

3. Eļļas aizlieguma pakāpe: Pēc pasivēšanas pabeigšanas eļļa tiek attīrīta un no tērauda caurules virsmas tiek noņemta eļļa. Pēc pabeigšanas tas ir jāpārbauda ar tauku analizatoru. Tas galvenokārt novērš cauruļu sienas eļļas piesārņošanu ar šķidrumu, kas plūst caurulē.


Pāri: Kāda ir atšķirība starp austenīta un martensīta nerūsējošā tērauda?

Nākamo: Vai ir labāks 304 vai 316 nerūsējošais?