[[TitleIndustry]]

Kas ir nerūsējošā tērauda sanitārā caurule?

Date:May 10, 2019

Nerūsējošā tērauda sanitārā caurule ir gara tērauda sloksne ar dobu sekciju un bez šuvēm ap to. Jo biezāks ir izstrādājuma sienu biezums, jo tas ir ekonomiskāks un praktiskāks. Jo plānāks ir sienas biezums, jo lielākas būs apstrādes izmaksas.Izstrādājuma process nosaka tā ierobežoto veiktspēju, un bezšuvju tērauda caurules precizitāte parasti ir zema. Sienu biezums nav vienmērīgs, spilgtums caurulē un ārpus tās ir mazs, fiksētā garuma garums ir liels, un iekšpusē un ārpusē ir izliekti un melni plankumi, un melnos punktus nav viegli noņemt; tā noteikšana un veidošana jāapstrādā bezsaistē. Tāpēc tas iemieso savu pārākumu augsta spiediena, augstas izturības, mehāniskās konstrukcijas materiālos.Galvenais pielietojums :

Nerūsējošā tērauda sanitārie cauruļvadi galvenokārt tiek izmantoti dzērienu, alkohola, bioinženierijas, pārtikas uc ražošanas iekārtās un montāžas līnijās. Cilvēkiem galvenokārt ir nepieciešama nerūsējošā tērauda sanitāro cauruļu virsmas apdare, pasivācijas slānis un eļļas atgrūšana:

1. Virsmas apdare: nerūsējošā tērauda sanitārās caurules iekšējo un ārējo virsmu noslīpē, lai tērauda caurules virsma būtu vienmērīgāka un gaišāka, ko mēs bieži saucam par spoguļa virsmu. Galvenais mērķis ir novērst caurulē esošā šķidruma materiāla veidošanos caurulē esošajā sienā, kurai ir nosliece uz piesārņojumu un kas veido caurules aizsprostojumu.

2. Pasivācijas slānis: Pēc pulēšanas tērauda caurule jāievieto pasivācijas tvertnē iegremdēšanai, un tērauda caurules virsma tiek oksidēta ar skābes pasivācijas šķīdumu, veidojot pasivācijas slāni, lai sasniegtu tērauda caurules izturību pret koroziju.

3. Eļļas aizlieguma pakāpe: Pēc pasivācijas pabeigšanas eļļu notīra un eļļu no tērauda caurules virsmas noņem. Pēc pabeigšanas tas jāpārbauda ar tauku analizatoru. Tas galvenokārt neļauj pašas caurules sienas eļļai piesārņot šķidrumu, kas plūst caurules iekšpusē.


Pāri: Kāda ir atšķirība starp austenīta un martensīta nerūsējošo tēraudu?

Nākamo: Vai 304 vai 316 ir nerūsējošs labāks?