[[TitleIndustry]]

Kas ir 304 nerūsējošā tērauda plāksne?

Date:Jul 13, 2019

Nerūsējošais tērauds 304 ir plaši izplatīts materiāls nerūsējošā tērauda ar blīvumu 7,93 g / cm3, kas pazīstams arī kā 18/8 nerūsējošais tērauds. Ar augstu temperatūras izturību 800 ° C, tai ir laba apstrādes veiktspēja un augsta izturība. To plaši izmanto rūpniecības un mēbeļu apdares rūpniecībā un pārtikas medicīnas nozarē.

304 ir universāls nerūsējošais tērauds, ko plaši izmanto tādu iekārtu un detaļu izgatavošanai, kurām ir nepieciešama laba vispārējā veiktspēja (izturība pret koroziju un formējamība). Lai saglabātu nerūsējošajam tēraudam raksturīgo izturību pret koroziju, tēraudam jāsatur vairāk nekā 18% hroma un vairāk nekā 8% niķeļa. 304 nerūsējošais tērauds ir nerūsējošā tērauda kategorija, kas ražots saskaņā ar Amerikas ASTM standartiem.

Svarīgākie elementi 304 ir Ni, Cr, bet ne tikai šie divi elementi. Īpašās prasības ir noteiktas izstrādājuma standartā. Kopējie spriedumi nozarē uzskata, ka tik ilgi, kamēr Ni saturs ir lielāks par 8% un Cr saturs ir lielāks par 18%, to var uzskatīt par 304 nerūsējošo tēraudu. Tāpēc nozare šo nerūsējošā tērauda veidu sauc par 18/8 nerūsējošo tēraudu. Faktiski attiecīgajiem izstrādājumu standartiem ir ļoti skaidri noteikumi attiecībā uz 304, un šiem izstrādājumu standartiem ir dažas atšķirības attiecībā uz dažādu formu nerūsējošā tērauda izstrādājumiem.

304 nerūsējošais tērauds ir visplašāk izmantotais hroma-niķeļa nerūsējošais tērauds. Tā kā plaši izmantots tērauds, tam ir laba izturība pret koroziju, karstumizturība, izturība zemā temperatūrā un mehāniskās īpašības. Tam ir laba karstā apstrādājamība, piemēram, štancēšana un liekšana. , nav sacietēšanas ar termisko apstrādi (izmantot temperatūru -196 ° C ~ 800 ° C). Korozijizturīgs atmosfērā, ja tā ir rūpnieciska atmosfēra vai stipri piesārņotas vietas, tā ir savlaicīgi jātīra, lai izvairītos no korozijas. Piemērots pārtikas pārstrādei, uzglabāšanai un pārvadāšanai. Tam ir labas apstrādes īpašības un lodējamība.

Sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sxht-group.comPāri: Kas ir nerūsējošā tērauda atloks?

Nākamo: Kas ir super nerūsējošais tērauds