[[TitleIndustry]]

Kas ir 180 grādu elkonis?

Date:Aug 15, 2019

Cauruļvadu sistēmā elkonis ir caurule, kas maina caurules virzienu. Atkarībā no leņķa ir trīs visbiežāk izmantotie 45 ° un 90 ° 180 °, un atbilstoši inženiertehniskajām vajadzībām ir iekļauti arī citi neparasti leņķa elkoņi, piemēram, 60 °. Elkoņi ir izgatavoti no čuguna, nerūsējošā tērauda, leģētā tērauda, kaļamā dzelzs, oglekļa tērauda, krāsaino metālu un plastmasas.

Elkonis ir caurules tips, ko izmanto caurules pagriešanai. Starp visiem cauruļu veidgabaliem, ko izmanto cauruļvadu sistēmā, ir vislielākais īpatsvars, apmēram 80%. Parasti dažādu materiālu vai sienu biezumu līkumiem tiek izvēlēti dažādi formēšanas procesi. Bezšuvju elkoņu formēšanas procesam, ko parasti izmanto ražošanas uzņēmumos, ir karstā spiediena spiedums, štancēšana, presēšana un tamlīdzīgi.

Karstās stumšanas elkoņa veidošanas procesā tiek pielietota īpaša elkoņa stumšanas mašīna, serdes veidne un sildīšanas ierīce, lai veidnes veidne ar piedurkni virzītos uz priekšu zem stūmēja spiediena, tiek sasildīta, paplašināta un kustībā saliekta. process. Karstā spiediena elkoņa deformācijas raksturlielums ir noteikt caurules sagataves diametru saskaņā ar metāla materiāla tilpuma izmaiņu likumu pirms un pēc plastiskās deformācijas. Izmantotās caurules sagataves diametrs ir mazāks par elkoņa diametru, un sagataves deformācijas procesu kontrolē serdes forma, lai saspiestu iekšējo loku. Metāla plūsma kompensē citas porcijas, kuras ir atšķaidītas ar diametra izplešanos, tādējādi iegūstot elkoni ar vienādu sienas biezumu.

Štancēšanas elkoņa veidošana ir agrākais formēšanas process bezšuvju elkoņu masveida ražošanai. To aizstāj ar karstu stumšanu vai citiem formēšanas procesiem, ražojot kopīgas specifikācijas elkoņus, taču dažās specifikācijās par elkoņiem, ņemot vērā mazāku ražošanas skaitu, sienas biezums ir pārāk biezs vai pārāk plāns, un izstrādājums joprojām atrodas izmantot, ja tam ir īpašas prasības.

Tā kā elkonim ir laba visaptveroša veiktspēja, to plaši izmanto ķīmiskajā inženierijā, celtniecībā, ūdensapgādē, kanalizācijā, naftas, vieglajā un smagajā rūpniecībā, saldēšanas, sanitārijas, santehnikas, ugunsdrošības, elektroenerģijas, aviācijas, kuģu būves un citos pamatprojektos.

Sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sxht-group.com


Pāri: Kas ir 310s nerūsējošā tērauda plāksne?

Nākamo: pie kā var pielietot duplex 2205 nerūsējošā tērauda plāksni?