[[TitleIndustry]]

Kas ir 310s nerūsējošā tērauda plāksne?

Date:Aug 16, 2019

310S nerūsējošā tērauda plāksne ir augstas sakausējuma nerūsējošais tērauds no 25Cr-20Ni sistēmas. Tam ir lieliska izturība pret oksidāciju augstā temperatūrā un tā ir piemērota dažādu krāsns sastāvdaļu izgatavošanai. Maksimālā temperatūra ir 1200 ° C, un nepārtrauktas lietošanas temperatūra ir 1150 ° C.

galvenā iezīme:

1. laba oksidācijas izturība;

2. plaša temperatūras diapazona (zem 1150 ° C) izmantošana;

3. Šķīduma stāvoklis nav magnētisks;

4. izturība augstā temperatūrā;

5. laba lodējamība.

310S nerūsējošais tērauds ir austenīta hroma-niķeļa nerūsējošais tērauds ar labu izturību pret oksidāciju un koroziju. Tā kā tas satur lielu hroma un niķeļa procentuālo daudzumu, tam ir ārkārtīgi augsta šļūdes izturība un tas var nepārtraukti strādāt augstā temperatūrā.

Tā kā ir daudz niķeļa (Ni) un hroma (Cr), tam ir laba izturība pret oksidēšanu, koroziju, skābēm un sārmiem, kā arī augsta temperatūras izturība. Augstas temperatūras izturīga tērauda caurule tiek īpaši izmantota elektrisko sildīšanas cauruļu uc ražošanai, un austenīta nerūsējošajam tēraudam pievieno oglekli. Pēc satura stiprību uzlabo cietā šķīduma stiprinošais efekts. Austenīta nerūsējošā tērauda ķīmiskais sastāvs ir balstīts uz hromu, niķeli un citiem elementiem, piemēram, molibdēnu, volframu, niobiju un titānu. Tā kā struktūra ir uz sejas vērsta kubiskā struktūra, tā ir augsta izturība un šļūdes izturība augstās temperatūrās.

310S nerūsējošā tērauda plākšņu pielietojuma klāsts galvenokārt attiecas uz karstumizturīgām tērauda pakāpēm, ar augstu karstumu / augstu temperatūru kontaktdaļām, piemēram, izplūdes caurulēm, caurulēm, termiskās apstrādes krāsnīm, siltummaiņiem un sadedzināšanas krāsnīm. Tajā pašā laikā 310S nerūsējošā tērauda plāksne var pielāgoties īpašai videi, piemēram, smagai oksidējošai videi un augstas temperatūras videi, piemērota dažādu krāsns sastāvdaļu izgatavošanai, maksimālā temperatūra var sasniegt 1200 ° C, bet vispārējā lietošanas temperatūra ir 1150 ° C . To plaši izmanto krāsns materiālos un materiālos automašīnu tīrīšanas iekārtām.

Sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sxht-group.com


Pāri: Kas ir nerūsējošā tērauda sešstūra stienis?

Nākamo: Kas ir 180 grādu elkonis?