[[TitleIndustry]]

Kas ir sakausējuma caurule?

Date:Jul 31, 2019

Leģēta caurule ir sava veida bezšuvju tērauda caurule, un tās veiktspēja ir daudz augstāka nekā parastās bezšuvju tērauda caurules. Tā kā tērauda caurulē ir vairāk Cr, tā izturība pret augstu temperatūru, izturība pret zemu temperatūru un izturība pret koroziju tiek salīdzināta ar citām bezšuvju tērauda caurulēm. Augšpusē, tāpēc sakausējuma cauruli plaši izmanto naftas, kosmiskās aviācijas, ķīmiskajā, elektroenerģijas, katlu, militārajā un citās nozarēs.

Sakausējuma caurules kā svarīgu tērauda izstrādājumu daļu iedala divos veidos: bezšuvju tērauda caurules (apaļas sagataves) un metinātas tērauda caurules (plāksnes un sloksnes), ņemot vērā to atšķirīgos ražošanas procesus un izmantoto cauruļu sagataves.

Leģētā caurule galvenokārt tiek izmantota zema un vidēja spiediena katlu sildīšanas virsmas caurulei (darba spiediens parasti nav lielāks par 5,88 MPa un darba temperatūra ir zemāka par 450 ° C); to izmanto augstspiediena katliem (darba spiediens parasti ir lielāks par 9,8 MPa, un darba temperatūra ir 450 ° C - 650 ° C). Apkures virsmas caurule, ekonomaizeris, pārkarsētājs, sildītājs, naftas ķīmijas rūpniecības caurule utt.

Leģēto cauruļu izmantošana:

Leģētā caurules galvenais mērķis ir augstspiediena un augstas temperatūras cauruļvadi un tādas iekārtas kā elektrostacijas, kodolenerģija, augstspiediena katli, augstas temperatūras pārkarsētāji un sildītāji. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes oglekļa tērauda, leģētā konstrukcijas tērauda un nerūsējošā tērauda. To veido karstās velmēšanas (ekstrūzijas, izplešanās) vai aukstās velmēšanas (vilkšanas) laikā.

Leģēto cauruļu priekšrocības:

To var 100% pārstrādāt atbilstoši valsts vides aizsardzības, enerģijas taupīšanas un resursu saglabāšanas stratēģijai. Valsts politika mudina paplašināt augstspiediena sakausējumu cauruļu pielietojuma jomu. Pašlaik Ķīnas sakausējumu cauruļu patēriņš veido pusi no kopējā tērauda daudzuma attīstītajās valstīs, un sakausējuma cauruļu izmantošanas paplašināšana nodrošina plašāku telpu nozares attīstībai. Saskaņā ar Ķīnas Speciālā tērauda asociācijas sakausējuma cauruļu nozares ekspertu grupas pētījumu pieprasījums pēc ilgtermiņa augsta spiediena sakausējuma caurulēm Ķīnā pieaugs par 10–12% gadā.

Sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sxht-group.com


Pāri: Kas ir eļļas apvalka caurule?

Nākamo: kas ir nerūsējošā tērauda kvadrātveida caurule?