[[TitleIndustry]]

Kas ir karsti velmēta nerūsējošā tērauda plāksne?

Date:Jul 30, 2019

Karsti velmēta nerūsējošā tērauda plāksnei ir salīdzinoši zema izturība, slikta virsmas kvalitāte (zema oksidēšanās un gluda apdare), bet laba plastika, parasti vidēja biezuma plāksne, auksti velmēta plāksne: augsta izturība, augsta cietība, augsta virsmas apdare, parasti plāna plāksne , var izmantot kā štancēšanas plāksni.

Pēc taisnu matu iztaisnošanas caur griešanas, griešanas, apgriešanas un daudzkārtējās iztaisnošanas, izlīdzināšanas un citām apdares līnijām un pēc tam griešanas vai pārtīšanas kļūst par: karsti velmēta nerūsējošā tērauda plāksne, plakana karsti velmēta tērauda spole, gareniska griešanas lente un citi produkti. Ja karsti velmēto apdares rullīti marinē, lai noņemtu mērogu, un ieeļļo, veidojas karsti velmēts marinēts lokšņu rullītis. Šim produktam ir tendence daļēji aizstāt auksti velmētas loksnes, un cena ir mērena, kas ir ļoti populāra lietotāju vidū.

Karsti velmētas nerūsējošā tērauda plāksnes virsma ir gluda, tai ir augsta plastika, izturība un mehāniskā izturība, kā arī tā ir izturīga pret skābju, sārmainu gāzu, šķīdumu un citu līdzekļu koroziju. Tas ir leģētais tērauds, kas nav viegli sarūsējis, bet tas nav absolūti bez rūsas.

Karsti velmētas nerūsējošā tērauda plāksnes priekšrocības: karsti velmētām nerūsējošā tērauda plāksnēm ir zema cietība, ērta apstrāde un laba elastība. Lai gan tā mehāniskās īpašības ir daudz mazākas nekā auksts darbs, tas ir otrais pēc kalšanas, taču tam ir labāka izturība un elastība.

Vairāki karsti velmētu nerūsējošā tērauda plākšņu izmantošanas veidi:

1. Konstrukciju tērauds: To izmanto vispārējās konstrukcijas tērauda un metinātu konstrukciju tērauda ražošanai. To galvenokārt izmanto tērauda konstrukciju detaļu, tiltu, kuģu un transportlīdzekļu ražošanā.

2. pret laika apstākļiem izturīgs tērauds: pievienojot īpašus elementus (P, Cu, C utt.), Ir laba izturība pret koroziju un atmosfēras izturība pret koroziju, to izmanto konteineru, īpašu transporta līdzekļu ražošanā, kurus izmanto arī būvkonstrukcijās.

3. Karsti velmēts īpašs tērauds: oglekļa tēraudu, leģēto tēraudu un instrumentu tēraudu vispārīgai mehāniskai uzbūvei izmanto dažādu mehānisku detaļu ražošanā pēc termiskās apstrādes.

4. Auksti velmētas oriģinālās plātnes: izmanto dažādu auksti velmētu produktu ražošanai.

5. Tērauda plāksne augstspiediena tvertnei: tai ir laba apstrādes veiktspēja un spiedes izturība, un to izmanto augsta spiediena gāzes spiedtvertņu ražošanai.

6. nerūsējošā tērauda plāksne: nerūsējošajam tēraudam ir laba izturība pret koroziju, to galvenokārt izmanto pārtikas rūpniecībā, ķirurģiskajās iekārtās, kosmiskajā aviācijā, naftas, ķīmiskajā un citās nozarēs.

Sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sxht-group.com


Pāri: pie kā var izmantot 316 nerūsējošā tērauda plāksni?

Nākamo: Kas ir eļļas apvalka caurule?