[[TitleIndustry]]

Kas ir eļļas apvalka caurule?

Date:Aug 06, 2019

Eļļas apvalka caurule tiek izmantota, lai atbalstītu naftas un gāzes urbuma sienas, lai nodrošinātu normālu visas urbuma darbību pēc urbšanas procesa pabeigšanas. Katra urbuma pamatā ir dažādi urbšanas dziļumi un ģeoloģija, izmantojot vairākus apvalka slāņus. Pēc tam, kad apvalks ir nolaists, cements jā cementē. Tas atšķiras no eļļas caurules un urbšanas caurules, un to nevar izmantot atkārtoti. Tas ir vienreizlietojams materiāls. Tāpēc apvalka patēriņš veido vairāk nekā 70% no visām naftas urbumu caurulēm.

Naftas apvalka caurule ir dzīvības līnija naftas urbuma darbību uzturēšanai. Atšķirīgo ģeoloģisko apstākļu dēļ grunts stāvokļa stāvoklis ir sarežģīts, un spriedzes, saspiešanas, lieces un vērpes stresa kombinētā darbība ietekmē caurules korpusu, kas izvirza augstas prasības paša apvalka kvalitātei. Ja apvalks kaut kāda iemesla dēļ ir bojāts, tas var izraisīt ražošanas samazināšanu un pat visas urbuma nodošanu metāllūžņos.

Eļļas apvalka caurule ir liela diametra caurule, kas darbojas kā fiksēta eļļas un gāzes urbuma siena vai urbums. Korpuss tiek ievietots urbumā un tiek cementēts, lai palīdzētu urbumam atdalīt veidojumu un novērstu urbuma sabrukšanu, vienlaikus nodrošinot, ka urbšanas dubļi cirkulē urbšanai.

Dažādi apvalku veidi, ko izmanto naftas ieguvē: Virsmas eļļas apvalks aizsargā urbumu no piesārņojuma ar seklu ūdeni un seklu gāzi, atbalsta urbuma galvas aprīkojumu un uztur citu apvalka slāņu svaru. Tehniskās eļļas apvalks atdala spiedienu dažādos līmeņos, lai urbšanas šķidrums būtu pareizi cirkulēts un ražošanas apvalks būtu aizsargāts. Lai uzstādītu pretplīšanas ierīci, noplūdes novēršanas ierīci un astes cauruli urbumā. Eļļas eļļā apvalki eksportē naftu un gāzi no pazemes krātuves. Izmanto, lai aizsargātu urbumu un noslāņotu urbšanas dubļus. Ražojot eļļas apvalkus, ārējais diametrs parasti ir no 114,3 mm līdz 508 mm.

Sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sxht-group.com


Pāri: Kas ir karsti velmēta nerūsējošā tērauda plāksne?

Nākamo: Kas ir sakausējuma caurule?