[[TitleIndustry]]

Kas ir nerūsējošā tērauda stieņi?

Date:Jul 25, 2019

Nerūsējošā tērauda stieņi ir karstumizturīgs nerūsējošais tērauds ar blīvumu 8,0 g / cm. 3,310S ir austenīta hroma niķeļa nerūsējošā tērauda nerūsējošā tērauda augstas temperatūras izturīgs stienis ar labu oksidācijas izturību un izturību pret koroziju, jo tas satur lielu hroma un niķeļa procentuālo daudzumu. Tam ir augsta šļūdes izturība, tas var strādāt nepārtraukti augstā temperatūrā, un tam ir laba izturība pret augstu temperatūru.

Produkta apraksts no augstas temperatūras izturīga nerūsējošā tērauda stieņa:

Tērauda stieņiem, kas pakļauti šķidruma spiedienam, tiek veiktas hidrauliskās pārbaudes, lai pārbaudītu spiediena pretestību un kvalitāti. Noteiktā spiedienā nav pieļaujama noplūde, mitrināšana vai izplešanās. Daži tērauda stieņi ir arī jāizvelk atbilstoši standartam vai pircēja prasībām. Sānu tests, uzliesmojuma tests, saplacināšanas tests utt.

Augstas temperatūras izturīgi nerūsējošā tērauda stieņi Tā kā šāda veida nerūsējošais tērauds satur vairāk Cr, tā izturība pret augstu temperatūru, izturība pret zemu temperatūru un izturība pret koroziju nav salīdzināma ar citiem bezšuvju tērauda stieņiem, tāpēc nerūsējošā tērauda stieņi tiek izmantoti naftas, ķīmiskajā, elektriskajā, katlu un citas nozares. Izmantošana ir plašāka.

Ražošanas process: nerūsējošā tērauda stieņus var iedalīt karstā velmēšanā, kalšanā un aukstā vilkšanā atbilstoši ražošanas procesam. Karsti velmēta nerūsējošā tērauda apaļā stieņa specifikācija ir 5,5–250 mm. Starp tiem: mazie nerūsējošā tērauda apaļie stieņi, kuru izmērs ir 5,5-25 mm, galvenokārt tiek piegādāti taisnās sloksnēs, tos bieži izmanto kā tērauda stieņus, bultskrūves un dažādas mehāniskās detaļas; nerūsējošā tērauda apaļie stieņi, kas lielāki par 25 mm, galvenokārt tiek izmantoti mehānisko detaļu ražošanai vai bezšuvju tērauda cauruļu sagatavēm.

Nerūsējošā tērauda stieņiem ir plašas pielietojuma iespējas, un tos plaši izmanto aparatūras virtuves piederumu, kuģu būves, naftas ķīmijas, mašīnbūves, zāļu, pārtikas, pārtikas, elektroenerģijas, enerģijas, celtniecības un apdares, kodolenerģijas, aviācijas, militārajā un citās nozarēs. Iekārtas iekārtu, ķīmisku vielu, krāsvielu, papīra, skābeņskābes, mēslošanas līdzekļu uc izmantošanai jūrā; pārtikas rūpniecība, piekrastes objekti, virves, CD stieņi, bultskrūves, uzgriežņi.

Sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sxht-group.com

Pāri: 316 nerūsējošā tērauda caurules ieviešana

Nākamo: kāda ir 304L nerūsējošā tērauda caurules izmantošana