[[TitleIndustry]]

Kas ir nerūsējošā tērauda reljefa plāksne?

Date:Jul 26, 2019

Nerūsējošā tērauda reljefa plāksne ir raksts, kurā tērauda plāksnes virsma ir nevienmērīga, un to galvenokārt izmanto vietās, kur nepieciešama vienmērība un rotājumi. Reljefs tiek velmēts ar rakstainu darba rullīti, un darba rullīšus parasti apstrādā ar erozīvu šķidrumu. Pārklājumu dziļums plāksnē ir atšķirīgs atkarībā no modeļa - apmēram 20-30 mikroni.

Nerūsējošā tērauda reljefa plāksnes virsmai ir dažādi raksti un faktūras, un tai ir izteikts reljefa trīsdimensiju efekts, kas pastiprina nerūsējošā tērauda plāksnes māksliniecisko pievilcību. Galvenie materiāli ir 201, 202, 304, 316 un cits nerūsējošais tērauds šķīvji. Vispārīgās specifikācijas ir: 1000 * 2000mm, 1219 * 2438mm, 1219 * 3048mm; tos var atvērt vai nē, vai arī tiem var būt reljefs ar visu biezumu 0,3 mm - 2,0 mm.

Galvenās priekšrocības: izturīgs, izturīgs, nodilumizturīgs, dekoratīvs efekts. Vizuāli skaisti, kvalitatīvi, viegli tīrāmi, bez apkopes, prettriecieniem, pret spiedienu, pret skrāpējumiem un bez pirkstu nospiedumiem.

Pielietojums: nerūsējošā tērauda reljefa plāksne ir piemērota lifta, metro, visu veidu salonu apdarei, ēku dekorēšanai un dekorēšanai, metāla aizkaru sienu ražošanai.

Nerūsējošā tērauda reljefa plākšņu ražošanas process: vienu veidu iegūst, velmējot dzirnavas, ražojot nerūsējošo tēraudu, kas ir karstuma un kodināšanas stāvoklis pēc karstās velmēšanas. Process ir šāds: nerūsējošā tērauda sagatave karstās sloksnes malšanas velmēšana melnā ruļļa termiskās rūdīšanas un kodināšanas līnija izlīdzināšanas mašīna, spriegojuma izlīdzinātājs, pulēšanas līnija šķērsgriezuma līnija karsti velmēta nerūsējošā tērauda protektora plāksne. Šāda veida protektora plāksnes ir plakanas vienā pusē, bet raksts - otrā. Šādas protektora plāksnes biežāk izmanto ķīmiskos, dzelzceļa transportlīdzekļos, platformās un citās vietās, kur nepieciešama izturība.

Otrā kategorija ir pārstrādes uzņēmumi tirgū, kas no tērauda rūpnīcām pērk karsti velmētas vai auksti velmētas nerūsējošā tērauda plāksnes un izmanto mehāniski apzīmogotas protektora plāksnes. Šie izstrādājumi ir ieliekti un izliekti no vienas puses, un tos bieži izmanto vispārējā civilā dekorācijā.

Sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sxht-group.com


Pāri: pie kā var pielietot duplex 2205 nerūsējošā tērauda plāksni?

Nākamo: 316 nerūsējošā tērauda caurules ieviešana