[[TitleIndustry]]

Kas ir nerūsējošā tērauda atloks?

Date:Aug 08, 2019
nerūsējošā tērauda atloks ir daļa, kas savieno cauruli ar cauruli un ir savienota ar caurules galu. Atlokā ir caurumi, un bultskrūves padara abus atlokus cieši savienotus. Atloki ir noslēgti ar blīvēm. Atloka vītņota savienojuma (stieples savienojuma) atloks un metināts atloks.

Atloki ir diska formas detaļas, kas visbiežāk sastopamas cauruļvadu projektēšanā. Atlokus izmanto pa pāriem un ar atbilstošajiem atlokiem uz vārsta. Santehnikā atlokus galvenokārt izmanto cauruļu savienojumiem. Cauruļvados, kas jāpievieno, tiek uzstādīti dažādi atloki. Zema spiediena cauruļvados var izmantot ar vadiem savienotus atlokus, un metināšanas atlokus izmanto ar spiedienu virs 4 kg. Starp diviem atlokiem ievieto starpliku un pēc tam pieskrūvē. Dažādiem spiediena atlokiem ir dažāda biezuma un tiek izmantotas dažādas skrūves.

Nerūsējošā tērauda atloka galvenā loma:

1. Pievienojiet cauruļvadu un uzturiet cauruļvada blīvējuma veiktspēju;

2. Ir ērti nomainīt noteiktu cauruļvadu;

3. cauruļvadu ir viegli atvērt un pārbaudīt;

4. Ir ērti aizvērt noteiktu cauruļvadu.

Nerūsējošā tērauda atloki var būt lieti, vai arī tie var būt vītņoti vai metināti. Atloka savienojums sastāv no atloku pāra, starplikas un vairākiem skrūvēm un uzgriežņiem. Blīve ir novietota starp divām atloka blīvējuma virsmām. Pēc tam, kad uzgrieznis ir pievilkts, īpatnējais spiediens uz blīves virsmu sasniedz noteiktu vērtību un pēc tam deformējas, un tas aizpilda blīvējuma virsmas nevienmērīgumu, lai savienojums būtu saspringts.

Nerūsējošā tērauda atloku cauruļu veidgabali tiek atkārtoti uzkarsēti, lai nogulsnētu karbīdus, samazinot izturību pret koroziju un mehāniskās īpašības. Nerūsējošā tērauda atloki ir piemēroti pievienoti ar atbilstošu daudzumu stabilitātes elementu Ti, Nb, Mo utt., Lai uzlabotu izturību pret koroziju un metināmību. Nerūsējošā tērauda atloku cauruļu veidgabaliem ir laba izturība pret koroziju un oksidāciju, un tos plaši izmanto ķīmisko, mēslošanas, naftas un medicīnas mašīnu ražošanā.

Sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sxht-group.com


Pāri: Kas ir nerūsējošā tērauda plakana josla?

Nākamo: Kas ir 304 nerūsējošā tērauda plāksne?