[[TitleIndustry]]

Kas ir nerūsējošā tērauda plakana josla?

Date:Jul 29, 2019

Nerūsējošā tērauda plakanais stienis ir taisnstūrveida un nedaudz tīrs tērauds. Nerūsējošā tērauda plakanais stienis var būt tērauda pusfabrikāti. Ir auksti stiepta pulēta nerūsējošā tērauda plakana stienis un karsti velmēta ar skābi baltu smilšu strūklu nerūsējošā tērauda plakana josla.

Nerūsējošā tērauda plakano stieni var veidot no dažādiem spēka pieņēmējiem, ņemot vērā struktūras dažādās vajadzības, un to var izmantot arī kā savienojošu elementu starp elementiem. Plaši izmanto dažādās celtniecības konstrukcijās un inženierbūvēs, piemēram, sijās, tiltos, transmisijas torņos, celšanas un transporta mašīnās, kuģos, rūpnieciskās krāsnīs, reakcijas torņos, konteineru plauktos un noliktavu plauktos.

Nerūsējošā tērauda plakano stieni būvprojektos izmanto kā tiltu, rāmi, žogu, transmisijas kuģi, transporta līdzekli utt. Izejmateriālu sagatave nerūsējošā tērauda plakanu stieņu ražošanai ir ar zemu oglekļa saturu kvadrātveida sagataves, un gatavā nerūsējošā tērauda plakanais stienis tiek piegādāts karstās velmēšanas, aukstās velmēšanas vai karstās velmēšanas darbiem. Tirdzniecības laikā līgums un citi dokumenti jāaizpilda ar nerūsējošā tērauda plakanā stieņa platumu un biezumu, kā arī citām nozīmīgām tehnoloģiskām lietām, piemēram, rūdīšanu, cieto risinājumu un tā tālāk.

Nerūsējošā tērauda plakanā stieņa virsmas kvalitāte ir noteikta standartā. Parasti nedrīkst būt tādu kaitīgu defektu kā atslāņošanās, garoza, plaisas utt. Standarts ir noteikts arī pieļaujamais ģeometrisko noviržu diapazons, parasti ietverot izliekuma pakāpi, sānu platumu, malas biezumu, virsotnes leņķi, teorētisko svaru, utt., un norāda ievērojamu vērpes pakāpi.

Nerūsējošā tērauda plakanā stieņa ķīmiskais sastāvs:

1. Sastāvs: Nerūsējošā tērauda plakanā stieņa ķīmiskais sastāvs ietilpst velmēta tērauda sērijās vispārējai struktūrai. Galvenie testa rādītāji ir C, Mn, P un S. Atkarībā no klases saturs mainās, un aptuvenais diapazons ir C <0,08%, mn:="" 2,0,="" p=""><0,035% un="" s=""><>

2. Pārbaudes metode: Pārbaudot iepriekšminētos ķīmiskos komponentus, parasti izmantotās standarta pārbaudes metodes ir GB223, JISG1211-1215, BS1837, BS rokasgrāmata 19, ГОСТ22536 un tā tālāk.

Sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sxht-group.com


Pāri: kas ir nerūsējošā tērauda kvadrātveida caurule?

Nākamo: Kas ir nerūsējošā tērauda atloks?