[[TitleIndustry]]

Kas ir nerūsējošā tērauda sešstūra stienis?

Date:Aug 17, 2019

Sešstūra stieņi ir sešstūrainas, cietas, garas nerūsējošā tērauda sloksnes. Nerūsējošā tērauda sešstūra stieņu īpašību dēļ tos plaši izmanto jūras, ķīmiskajā un celtniecības darbos.

Nerūsējošā tērauda sešstūra stieņa īpašības:

1. nerūsējošā tērauda sešstūra stienim ir augsta izmēru precizitāte un tas var sasniegt ± 0,01 mm;

2, nerūsējošā tērauda sešstūra stieņa virsmas kvalitāte ir lieliska, gaismas spilgtums ir ļoti labs;

3. nerūsējošā tērauda sešstūra stienim ir spēcīga izturība pret koroziju, stiepes izturība un augsta izturība pret nogurumu;

4. Nerūsējošā tērauda sešstūra stienim ir stabils ķīmiskais sastāvs, tīrs tērauds un zems iekļaušanas saturs.

Nerūsējošā tērauda sešstūra stieņa parastais materiāls:

1,316L nerūsējošā tērauda sešstūra stienis: izturība pret koroziju, izturība pret augstu temperatūru, laba metināšanas veiktspēja; kas satur molibdēnu un zemu oglekļa saturu, lielisku noturību pret bedrēm jūras un ķīmiskajā rūpnieciskā vidē pēc metināšanas vai pēc stresa mazināšanas. Izturība pret starpgraudu korozijas izturību var saglabāt labu izturību pret koroziju pat bez termiskās apstrādes.

2.304L nerūsējošā tērauda sešstūra stienis: zemāks oglekļa saturs samazina karbīdu izgulsnēšanos termiski skartajā zonā pie metinājuma šuves, un karbīdu nogulsnes dažās vidēs var izraisīt nerūsējošā tērauda starpposmu koroziju, jo universāls nerūsējošā tērauda materiāls ar augstu izturība pret rūsu. Augsta temperatūras pretestība ir arī laba, var būt pat 1000-1200 grādi. Tai ir lieliska izturība pret nerūsējošu koroziju un laba izturība pret starpstūru koroziju.

Nerūsējošā tērauda sešstūra stieņu pielietošanas iespējas tiek plaši izmantotas automašīnu detaļu, liftu, virtuves aprīkojuma, spiedtvertņu uc jomās.

Galvenais pielietojums turpmākajā attīstībā ir vides aizsardzība un ilgs kalpošanas laiks. Attiecībā uz vides aizsardzību, pirmkārt, no atmosfēras vides aizsardzības viedokļa ir pieprasījums pēc karstumizturīga un augstas temperatūras izturīga nerūsējošā tērauda pēc augstas temperatūras atkritumu sadedzināšanas ierīcēm, SDG enerģijas ražošanas ierīcēm un augstas efektivitātes enerģijas ražošanas ierīcēm. palielināsies ogļu izmantošana. Attiecībā uz ilgu kalpošanas laiku nesen ir parādījušās ēkas, kuru dzīves ilgums ir 100 gadi, un palielināsies pieprasījums pēc materiāliem ar izcilu izturību.

Sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sxht-group.com

Pāri: Kāda ir katla caurules izmantošana?

Nākamo: Kas ir 310s nerūsējošā tērauda plāksne?