[[TitleIndustry]]

kas ir nerūsējošā tērauda kvadrātveida caurule?

Date:Jul 21, 2019

Nerūsējošā tērauda kvadrātveida caurule ir doba gara tērauda sloksne, ko sauc par kvadrātveida cauruli, jo sekcija ir kvadrātveida. To plaši izmanto kā cauruļvadu šķidrumu, piemēram, naftas, dabasgāzes, ūdens, gāzes, tvaika utt., Transportēšanai. Turklāt tam ir mazs svars, ja tas ir vienāds lieces un griezes izturības ziņā, tāpēc tas ir arī plaši izmantojams izmanto mehānisku detaļu un inženierbūvju ražošanā.

Nerūsējošā tērauda kvadrātveida cauruļu klasifikācija: kvadrātveida caurule ir sadalīta divās kategorijās: bezšuvju tērauda caurule un metināta tērauda caurule (ar šuves cauruli). Atbilstoši sekcijas formai to var sadalīt kvadrātveida un taisnstūrveida caurulēs. Apļveida tērauda caurules tiek plaši izmantotas, taču ir arī dažas īpašas formas tērauda caurules, piemēram, pusapaļas, sešstūrainas, vienādmalu trīsstūri un astoņstūrainas.

Nerūsējošā tērauda kvadrātveida caurulēm, kuras pakļautas šķidruma spiedienam, jāveic hidrauliskās pārbaudes, lai pārbaudītu to spiediena izturību un kvalitāti. Norādītajā spiedienā nedrīkst notikt noplūde, mitrināšana vai izplešanās. Dažas tērauda caurules velmē atbilstoši standartam vai pircēja prasībām. Sānu tests, uzliesmojuma tests, saplacināšanas tests utt.

Ražošanas process: apaļa tērauda sagatavošana → sildīšana → perforēšana ar karstās velmēšanas palīdzību → griešanas galviņa → kodināšana → slīpēšana → eļļošana → aukstā velmēšanas apstrāde → attaukošana → šķīduma termiskā apstrāde → iztaisnošana → cauruļu griešana → kodināšana → gatavā produkta pārbaude.

Darbības analīze:

Tas, vai nerūsējošā tērauda caurule ir korozija, ir saistīts ar hroma saturu tēraudā. Kad hroma saturs tēraudā sasniedz 12%, atmosfērā uz nerūsējošā tērauda caurules virsmas veidojas pasivēts blīvs ar hromu bagāts oksīda slānis, lai aizsargātu virsmu. Turpmāka reoksidācija. Šis oksīda slānis ir ārkārtīgi plāns, caur kuru jūs varat redzēt tērauda virsmas dabisko spīdumu, piešķirot nerūsējošajam tēraudam unikālu virsmu. Ja hroma plēve tiek iznīcināta, hroms tēraudā un skābeklis atmosfērā atkārtoti veido pasivācijas plēvi un turpina aizsargāt.

Sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sxht-group.com

Pāri: Kas ir sakausējuma caurule?

Nākamo: Kas ir nerūsējošā tērauda plakana josla?