[[TitleIndustry]]

kāda ir laivu plāksne

Date:Oct 30, 2018


Plate ir karsti velmēta tērauda plāksne, ko izmanto korpusa konstrukcijas ražošanai saskaņā ar Klasifikācijas sabiedrības būvniecības kodeksa prasībām.

Korpusa strukturālie tēraudi ir sadalīti pēc to minimālajiem iznākuma punktiem izturības ziņā: vispārējie stiprie strukturālie tēraudi un augstas stiprības strukturālie tēraudi.


what is the Boat Plate


Ķīnas klasifikācijas biedrības standarts Vispārējās stiprības strukturālais tērauds ir sadalīts: A, B, D, e četrās kvalitātes klasēs (ti, CCSA, CCSB, CCSC, CCSD); Ķīnas Klasifikācijas biedrības standarts High Strength strukturālais tērauds ir trīs stiprības līmenis, četras kvalitātes pakāpes.

Galvenās klasifikācijas sabiedrības normas ir šādas:


what is the Boat Plate


Kuģa klāja ieviešana:

Tērauds vispārējas stiprības korpusa konstrukcijai

Vispārējās izturības korpusa konstrukcijas tērauds ir sadalīts a, B, C un D4 pakāpē, tērauda 4 pakāpju (ne mazāk kā 235 N / mm ^ 2 ) un stiepes izturības ( 400 ~ 520 N / mm ^ 2 ) Dažādi temperatūras trieciena darbi nav vienādi;

Augstas izturības korpusa konstrukcijas izturības klase tiek sadalīta atbilstoši tā minimālajai izturības pakāpei, un katra intensitātes pakāpe ir iedalīta kategorijās A, D, E un F4, atkarībā no tā trieciena stingruma atšķirībām.

Piegāde Tērauda piegādes pieņemšana Piesardzības pasākumi:

1, pārskatīšanas kvalitātes sertifikāts:

Tērauda stiepļu piegādei jābūt saskaņā ar klienta prasībām saskaņā ar līguma piegādes specifikāciju un jānodrošina sākotnējais kvalitātes sertifikāts. Sertifikātam jābūt šādam saturam:

(1) specifikācijas prasības;

(2) kvalitātes ierakstu skaits un sertifikāta numurs;

(3) Krāsns partijas numurs, tehniskā pakāpe;

(4) ķīmiskais sastāvs un mehāniskās īpašības;

(5) Klasificēšanas sabiedrības apstiprinājuma sertifikāts un inspektora paraksts.

2. Fiziskā pārbaude:

Kuģa tērauda piegādei, fiziskajiem objektiem jābūt ražotnes logotipam. Konkrēti:

(1) klasifikācijas sabiedrības akreditācijas zīme;

(2) Krāsu rāmis vai pastas marķējums, ieskaitot tehniskos parametrus, piemēram, krāsns sērijas numuru, standarta pakāpi, izmēru garumu un platumu utt .;

(3) Gluds izskats, bez defektiem.


Pāri: Nerūsējošā tērauda cauruļu klasifikācija

Nākamo: nerūsējošā tērauda caurules rūsas iemesls