kāda ir laivu plāksne

- Oct 30, 2018-


Plate ir karsti velmēta tērauda plāksne, ko izmanto korpusa konstrukcijas ražošanai saskaņā ar Klasifikācijas sabiedrības būvniecības kodeksa prasībām.

Korpusa strukturālie tēraudi ir sadalīti pēc to minimālajiem iznākuma punktiem izturības ziņā: vispārējie stiprie strukturālie tēraudi un augstas stiprības strukturālie tēraudi.


what is the Boat Plate


Ķīnas klasifikācijas biedrības standarts Vispārējās stiprības strukturālais tērauds ir sadalīts: A, B, D, e četrās kvalitātes klasēs (ti, CCSA, CCSB, CCSC, CCSD); Ķīnas Klasifikācijas biedrības standarts High Strength strukturālais tērauds ir trīs stiprības līmenis, četras kvalitātes pakāpes.

Galvenās klasifikācijas sabiedrības normas ir šādas:


what is the Boat Plate


Kuģa klāja ieviešana:

Tērauds vispārējas stiprības korpusa konstrukcijai

Vispārējās izturības korpusa konstrukcijas tērauds ir sadalīts a, B, C un D4 pakāpē, tērauda 4 pakāpju (ne mazāk kā 235 N / mm ^ 2 ) un stiepes izturības ( 400 ~ 520 N / mm ^ 2 ) Dažādi temperatūras trieciena darbi nav vienādi;

Augstas izturības korpusa konstrukcijas izturības klase tiek sadalīta atbilstoši tā minimālajai izturības pakāpei, un katra intensitātes pakāpe ir iedalīta kategorijās A, D, E un F4, atkarībā no tā trieciena stingruma atšķirībām.

Piegāde Tērauda piegādes pieņemšana Piesardzības pasākumi:

1, pārskatīšanas kvalitātes sertifikāts:

Tērauda stiepļu piegādei jābūt saskaņā ar klienta prasībām saskaņā ar līguma piegādes specifikāciju un jānodrošina sākotnējais kvalitātes sertifikāts. Sertifikātam jābūt šādam saturam:

(1) specifikācijas prasības;

(2) kvalitātes ierakstu skaits un sertifikāta numurs;

(3) Krāsns partijas numurs, tehniskā pakāpe;

(4) ķīmiskais sastāvs un mehāniskās īpašības;

(5) Klasificēšanas sabiedrības apstiprinājuma sertifikāts un inspektora paraksts.

2. Fiziskā pārbaude:

Kuģa tērauda piegādei, fiziskajiem objektiem jābūt ražotnes logotipam. Konkrēti:

(1) klasifikācijas sabiedrības akreditācijas zīme;

(2) Krāsu rāmis vai pastas marķējums, ieskaitot tehniskos parametrus, piemēram, krāsns sērijas numuru, standarta pakāpi, izmēru garumu un platumu utt .;

(3) Gluds izskats, bez defektiem.


Pāri:Nerūsējošā tērauda cauruļu klasifikācija Nākamo:nerūsējošā tērauda caurules rūsas iemesls