[[TitleIndustry]]

Kāda ir atšķirība starp I-Tērauda un H-iedaļas tēraudu

Date:Nov 06, 2018


I-tērauda atloka mala ir virsmas sabiezējums ar ventrālu plāksni, un ārpuse ir plāns; H-veida tērauda atloka ir vienāda daļa.

What is the difference between I-Steel and H-section steelHW HM HN h ir vispārīgs termins H-veida tēraudam, un H-veida tērauds ir metināts; HW HM HN ir karsti velmētiWhat is the difference between I-Steel and H-section steel


I-tērauda izmantošana ir līdzvērtīga HN tēraudam;

1, darba formas tērauds, vai parasts vai viegls, jo tā izmērs ir salīdzinoši augsts, šaurs, tāpēc divu galveno inerces momenta starpības galveno iegriezumu šķērsgriezums ir liels, tādēļ tos parasti var tieši izmantot tikai tā tinumos locekļa lieces virsma vai arī tā sastāvēs no režģa spēka dalībnieka.

2, H-veida tērauds pieder augstas efektivitātes ekonomiskajam griešanas profilam (citam ir arī auksti izliekts, plānsienas, spiediena tērauda plāksne utt.), Jo šķērsgriezuma forma ir pamatota, tie var padarīt tēraudu augstāku efektivitāti, uzlabo spēju strādāt. Atšķirībā no Putong tipa, H-veida tērauda atloka paplašinās, un iekšējās un ārējās virsmas parasti ir paralēlas, tādēļ ir viegli savienot ar augstas stiprības kanēli un citām sastāvdaļām.

3, H-veida tērauda atloka ir vienāds biezums, ir ritošā šķērsgriezuma, ir 3 gabali metināšanas metināšanai, kas sastāv no apvienotā šķērsgriezuma. I-Steel ir ritošā šķērsgriezuma dēļ slikta ražošanas procesa dēļ atloka pusē ir 1:10 slīpums. H-veida tērauda velmējumi atšķiras no parastā I-tērauda tikai horizontālas riteņu komplekta, jo tā atlokam ir plats un nav nogāzes (vai mazs slīpums), tādēļ ir nepieciešams vertikālā ruļļa komplektu pievienot vienlaikus ritošā velmēšanai , tāpēc tā velmēšanas process un aprīkojums ir daudz sarežģītāki nekā parastie velmētavas.


Pāri: Attiecības starp austenīta 304 nerūsējošā tērauda spoli un martensīta izmēru 304 nerūsējošā tērauda spoli

Nākamo: Kā pasūtīt dzelzceļa tēraudu