[[TitleIndustry]]

Kāda ir atšķirība starp I-tēraudu un H-veida tēraudu

Date:Nov 06, 2018


I-tērauda atloka mala ir virsmas sabiezēšana ar ventrālās plāksnes palīdzību, un ārpuse ir plāna; H-veida tērauda atloks ir vienāda sekcija.

What is the difference between I-Steel and H-section steelHW HM HN h ir vispārīgs termins H-profila tēraudam, un H-profila tērauds ir metināts; HW HM HN ir karsti velmētsWhat is the difference between I-Steel and H-section steel


I-tērauda izmantošana ir līdzvērtīga HN-tēraudam;

1, darba formas tērauds, parasts vai viegls, jo sekcijas izmērs ir salīdzinoši augsts, šaurs, tāpēc inerces momenta atšķirības divu galveno piedurkņu šķērsgriezums ir liels, tāpēc parasti tās tīklos var tieši izmantot tikai elementa lieces virsma vai to veidos režģa spēka elements.

2, H-veida tērauds pieder pie augstas efektivitātes ekonomiskā griešanas profila (citam ir arī auksti izliekts plānsienu tērauds, spiediena tērauda plāksne utt.), Jo šķērsgriezuma forma ir pamatota, tie var padarīt tēraudu augstāku efektivitāti, uzlabo darba spējas. Atšķirībā no Putonga veida, H-veida tērauda atloks ir paplašināts, un iekšējā un ārējā virsma parasti ir paralēla, kas padara to viegli savienojamu ar augstas stiprības kanēli un citām sastāvdaļām.

3, H-veida tērauda atloks ir vienāda biezuma, ir ritošais šķērsgriezums, ir 3 plāksnes metināšanas gabali, kas sastāv no kombinētā šķērsgriezuma. I-tērauda šķērsgriezums ir slīdošs, sliktā ražošanas procesa dēļ atloka pusei ir 1:10 slīpums. H-veida tērauda velmēšana atšķiras no parastā I-tērauda tikai horizontāla ruļļa komplektu, jo tā atloks ir plats un bez slīpuma (vai neliela slīpuma), tāpēc vienlaikus ir nepieciešams pievienot arī vertikālā ruļļa komplektu. tāpēc tā velmēšanas process un iekārtas ir sarežģītākas nekā parastās velmētavas.


Pāri: Saistība starp austenīta 304 nerūsējošā tērauda spoli un martensīta izmēra 304 nerūsējošā tērauda spoli

Nākamo: Kā pasūtīt dzelzceļa tēraudu