[[TitleIndustry]]

kāda ir 304L nerūsējošā tērauda caurules izmantošana

Date:Jul 15, 2019

304L nerūsējošā tērauda caurule pieder pie starptautiskās nerūsējošā tērauda marķēšanas metodes. 304L nerūsējošā tērauda caurule - S30403 (American AISI, ASTM) 304L atbilst ķīniešu zīmolam 00Cr19Ni10, kas ir tērauds ar zemāku oglekļa saturu nekā 0Cr19Ni9. Tam ir lieliska izturība pret starpgraudu koroziju un pēc metināšanas nav termiski apstrādāta.

304L nerūsējošā tērauda caurules ķīmiskais sastāvs:

Elementa saturs 304L nerūsējošā tērauda caurulē C≤0.03 Ni8.00 12.00 Cr18.00 20.00, Mn <= 2.0="" si=""><= 1.0="" s=""><= 0.030="" p=""><=> 304L nerūsējošā tērauda caurule ar zemu C 304 tērauda saturu, vispārējā stāvoklī Korozijas izturība ir līdzīga 304 tērauda izturībai, taču tai ir lieliska izturība pret starpstūru koroziju pēc metināšanas vai pēc stresa mazināšanas; tas var uzturēt labu izturību pret koroziju bez termiskās apstrādes, un temperatūra ir -196 ° C. ~ 800 ° C. To izmanto lauka mašīnās brīvā dabā ķīmiskās, akmeņogļu un naftas rūpniecībai ar augstu izturību pret starpgraudu koroziju, karstumizturīgām celtniecības materiālu detaļām un detaļām ar sarežģītu termisko apstrādi.

Izmantošanas diapazons:

1. Siltummaiņa caurule

Izpildījuma īpašības: gluda caurules iekšējā siena, zema ūdens izturība, erozija un cietā šķīduma apstrāde, metināšanas lodītes un pamatnes mehāniskās īpašības un izturība pret koroziju būtībā ir vienādas, un dziļas apstrādes veiktspēja ir lieliska.

2.Plānas sienas nerūsējošā tērauda caurule

Veiktspējas raksturojums: ilgs kalpošanas laiks; zems atteices līmenis un ūdens noplūdes līmenis; laba ūdens kvalitāte, ūdenī netiks izdalīti kaitīgi priekšmeti; caurules iekšējā siena nav sasmalcināta, gluda, ar zemu ūdens izturību; augsta veiktspēja, ilgs kalpošanas laiks 100 gadi, nav nepieciešama apkope, zemas izmaksas; var izturēt lielu ūdens plūsmas eroziju līdz 30m / s; skaidra cauruļu klāšana, skaists izskats.

3. Pārtikas higiēnas caurule

Veiktspējas raksturlielumi: iekšējās virsmas raupjums Ra ir lielāks par 0,2, pie sienas piekaramais atlikums ir mazs, viegli tīrāms, novērš baktēriju augšanu, elektrolītiskajai pulēšanai ir pasivācijas efekts, un iekšējai sienai ir laba aizsardzība.

4. šķidruma caurules nerūsējošā tērauda caurule

Rūpīgi ražota nerūsējošā tērauda iekšējā plakanā metinātā caurule, ko plaši izmanto piena produktu, alus, dzērienu, farmācijas, bioloģiskās, kosmētikas, smalkās ķīmiskās vielas ražošanā, salīdzinot ar parasto sanitāro tērauda cauruli, tās virsmas apdare un gluda iekšējā siena, tērauda plāksnes elastība ir labāka, pārklājums plašs , vienmērīgs sienas biezums, augstāka precizitāte, bez kauliņiem, laba kvalitāte.

Sazinieties ar mums pa e-pastu: info@sxht-group.com

Pāri: Kas ir nerūsējošā tērauda stieņi?

Nākamo: pie kā var izmantot 316 nerūsējošā tērauda plāksni?