[[TitleIndustry]]

Kāda ir katla caurules izmantošana?

Date:Aug 11, 2019

Katla caurule attiecas uz tēraudu, kas ir atvērts abos galos un kam ir doba sekcija. Tās garums ir lielāks nekā apkārtējo. Saskaņā ar ražošanas metodi to var iedalīt bezšuvju tērauda caurulēs un metinātās tērauda caurulēs. Tērauda caurules specifikācijas ir ārējie izmēri (piemēram, ārējais diametrs vai sānu garums). Sienas biezums norāda plašu izmēru diapazonu, sākot no kapilāriem ar mazu diametru un beidzot ar caurulēm ar lielu diametru līdz vairākiem metriem diametrā.

Katla caurule ir bezšuvju caurules tips. Ražošanas metode ir tāda pati kā bezšuvju caurulei, taču tēraudam, kuru izmanto tērauda cauruļu ražošanā, ir stingras prasības. Atbilstoši lietošanas temperatūrai to var iedalīt divos veidos: vispārējā katla caurule un augstspiediena katla caurule.

Katla caurules mehāniskās īpašības ir svarīgi rādītāji, lai nodrošinātu tērauda galīgo darbību (mehāniskās īpašības), kas ir atkarīgs no tērauda ķīmiskā sastāva un termiskās apstrādes sistēmas. Tērauda cauruļu standartā stiepes īpašības (stiepes izturība, izturības stiprība vai iznākuma punkts, pagarinājums), cietības un izturības indeksi, kā arī īpašības, kas lietotājiem nepieciešamas augstā un zemā temperatūrā, ir noteiktas saskaņā ar dažādām lietošanas prasībām.

1. Katla caurules vispārējā temperatūra ir zemāka par 350 ° C, un mājas caurule galvenokārt ir izgatavota no 10 vai 20 oglekļa tērauda karsti velmētām caurulēm vai auksti vilktām caurulēm.

2. Augstspiediena katlu caurules bieži pakļauj augstas temperatūras un augsta spiediena iedarbībai. Caurules oksidēsies un korozēs zemas temperatūras dūmgāzu un ūdens tvaiku ietekmē. Tērauda caurulēm ir nepieciešama augsta izturība, augsta izturība pret koroziju un laba konstrukcijas stabilitāte.

Vispārējās katlu caurules galvenokārt izmanto, lai ražotu ar ūdeni dzesētas sienas caurules, verdoša ūdens caurules, pārkarsētas tvaika caurules, pārkarsētas tvaika caurules lokomotīvju katliem, lielām un mazām dūmu caurulēm un arku ķieģeļu caurulēm. Augstspiediena katlu caurules galvenokārt izmanto, lai ražotu pārkarsēšanas caurules, sildīšanas caurules, gaisa vadus, galvenās tvaika caurules utt. Augstspiediena un īpaši augsta spiediena katliem.

Sazinieties ar mums pa e- pastu : info@sxht-group.com

Pāri: nē

Nākamo: Kas ir nerūsējošā tērauda sešstūra stienis?