2018. gada rudens un ziemas tērauda ražošanas ierobežojumi Cik daudz

2018. gada rudens un ziemas tērauda ražošanas ierobežojumi Cik daudz

Date:Nov 15, 2018

Visā ražošanas ierobežojumu situācijā notiek ķemmēšana: savukārt ķemmēja Pekinu, Tjandzjiņu un Hebei un apkārtējos apgabalus, Jandzi upes deltu, Fen Vei līdzenumu un citus trīs galvenos ražošanas ierobežojumu programmas reģionus.Kopumā skat., Rudens un ziemas ražošanas ierobežojumi ietekmē ikdienas darbību. vidējā jauda ir 280 000 tonnu, proporcija ir aptuveni 34%.


2018 Autumn and winter steel production restrictions how much


Pekina, Tjandzjiņa un Hebei un apkārtējie apgabali: (1) Tangšāna: kopējais ražošanas ierobežojumu koeficients ir 31,5%, un pagājušā gada faktiskā ieviešanas proporcija būtībā ir tāda pati; Handan, Xingtai: prasība par ražošanas ierobežojumiem ir samērā augsta;


Fen Wei plain: uzlaboti mērķi ir augstāki, bet ražošanas ierobežojumu attiecības parasti ir.

Jandzi upes delta: Pašlaik to joprojām joprojām ietekmē Expo.

Papildus iepriekšminētajām pilsētām neskaidrāka ir pārējā Pekina, Tjandzjiņa un Hebei, kā arī apkārtējie apgabali ražošanas ierobežojumu programmā, un katra ražotāja ražošanas ierobežojumu prasības nav noteiktas.

Tomēr šogad ražošanas ierobežojumu ieviešana ir kļuvusi elastīgāka, lēmējiestāde ir decentralizēta, lēmumi, kuru pamatā ir faktiskie gaisa apstākļi un uzlabošanas mērķi, kopā ar dažiem atceltajiem izņēmumiem, būs elastīgāki ieviešanā.


Pāri: Kas izraisa tērauda cenas, arvien zemāk

Nākamo: Ko padarīt 2018. gada novembra tērauda uzņēmuma peļņa