304 304L 316 316L nerūsējošā tērauda cauruļu piegādes nosacījums

304 304L 316 316L nerūsējošā tērauda cauruļu piegādes nosacījums

Date:Dec 20, 2018

Kad klients veic nerūsējošā tērauda cauruļu pasūtījumu, līgumā jānorāda piegādes statuss.


Parastais nerūsējošā tērauda piegādes statuss ietver karstās velmēšanas, aukstās velmēšanas, kontrolētas velmēšanas, normalizācijas, rūdīšanas, atlaidināšanas, rūdīšanas, noregulēšanas utt. Darbību, karstās velmēšanas stāvoklis efektīvi samazina enerģijas patēriņu, samazina izmaksas, var optimizēt nerūsējošā tērauda cauruļu un sakausējumu apstrādes veiktspēju. .


Aukstā velmēšana ir karsti velmēta nerūsējošā tērauda spirāles izmantošana izejvielu ražošanā. Pēc kodināšanas, lai noņemtu oksīda apvalku, lai veiktu nepārtrauktu aukstu velmēšanu, galaprodukts tiek velmēts cietā spolē, jo nepārtraukta auksta deformācija, ko izraisa auksta sacietēšana, ka velmētās cietās spoles izturība, cietības palielināšanās, stingrāka indeksa samazināšanās, tāpēc tās štancēšanas veiktspēja pasliktināsies, var tikt izmantota tikai vienkāršu


Kontrolēta velmēšana ir velmēšanas vadība, tas ir, pamatojoties uz nerūsējošā tērauda cauruļu ķīmiskā sastāva pielāgošanu, kontrolējot sildīšanas temperatūru, velmēšanas temperatūru, deformācijas sistēmu un citus tehnoloģiskos parametrus, kontrolēt austenīta nerūsējošā tērauda audu izmaiņu likumu un fāzu maiņas produktu mikrostruktūra, lai panāktu organizācijas pilnveidošanu, palielina mērķa izturību un stingrību. Pozitīvs uguns ir nerūsējošā tērauda cauruļu veidgabalu uzsildīšana līdz Ac3 vai virs 30-50 ℃, un pēc izolācijas perioda noņemiet no krāsns gaisā vai izsmidzināmo ūdeni, izsmidziniet vai izpūtiet metāla termiskās apstrādes procesu. Mērķis ir panākt graudu uzlabošanu un karbīdu sadalījumu homogenizāciju. Atšķirība starp pozitīvo uguni un atkvēlināšanu ir tāda, ka uguns dzesēšanas ātrums ir lielāks nekā rūdīšanas dzesēšanas ātrums, tāpēc normalizējošie audi ir smalkāki nekā atkvēlināšanas audi, un arī to mehāniskās īpašības ir ievērojami uzlabotas.


Turklāt tieši ārpus krāsns dzesēšana aprīkojumu neaizņem, ražošanas ātrums ir augsts, tāpēc, cik vien iespējams, ražošanā izmantojiet pozitīvo uguni, nevis atkvēlināšanu. Rūdīšana ir metāla termiskās apstrādes process, kas ātri sasilda nerūsējošā tērauda cauruli līdz noteiktai temperatūrai un pēc atdzesēšanas ar atbilstošu ātrumu uztur noteiktu laiku.


Viens no vissvarīgākajiem atlaidināšanas procesa parametriem ir maksimālā sildīšanas temperatūra, un vairumam sakausējumu atlaidināšanas sildīšanas temperatūra tiek izvēlēta, balstoties uz šīs sakausējuma sistēmas fāzes diagrammu.


Rūdīšana attiecas uz nerūsējošā tērauda caurules uzsildīšanu līdz kritiskai Ac3 vai Ac1 temperatūrai virs temperatūras pēc izolācijas perioda tā, ka viss tā austenīts vai tā daļa, un pēc tam vairāk nekā kritiskais dzesēšanas ātrums aukstā ātrumā auksts līdz Ms zemk par martensite transformciju termisks apstrdes proces. Rūdīšana attiecas uz nerūsējošā tērauda caurules rūdīšanu zem AC1 sildīšanas, izolācijas pēc nerūsējošā tērauda materiāla termiskās apstrādes atdzesēšanas. Apstrāde ar atlaidināšanu ir termiskās apstrādes process pēc atdzišanas ar augstu temperatūru.


Rūdīšana augstā temperatūrā attiecas uz atlaidi intervālā 500-650 ℃.

Modulācija var lielā mērā pielāgot nerūsējošā tērauda caurules veiktspēju un materiālu tā, lai caurules izturībai, plastiskumam un izturībai būtu laba veiktspēja, lai sasniegtu labu visaptverošu mehānisko īpašību līmeni.


Pāri: Nerūsējošā tērauda atloku tips

Nākamo: Nerūsējošā tērauda 304 kapilāru caurule un ražošanas process