304 304 L 316 316 L nerūsējošā tērauda cauruļu piegādes nosacījumu

304 304 L 316 316 L nerūsējošā tērauda cauruļu piegādes nosacījumu

Date:Dec 20, 2018

Kad klients padara nerūsējošā tērauda cauruļu pasūtījumu, piegādes statusu vajadzībām ir norādīta līgumā.


Kopējo nerūsējošā tērauda piegādes statuss ietver karstā velmēšana, aukstā ritošā, kontrolēt ritošā, normalizēšanu, atlaidināšanas, apdedzināšanai, slāpē, noregulēšana u.c., karsti velmējot valsts efektīvi samazina enerģijas patēriņu, samazināt izmaksas, varat optimizēt apstrādi nerūsējošā tērauda caurules un sakausējumu veiktspēju.


Aukstuma ritošā ir nerūsējošā tērauda karsti velmēti spoli kā izejvielu izmantošanu, pēc kodināšanas noņemt oksīds ādas darīt aukstā nepārtrauktas kūleņošanas galaproduktā ir velmēto grūti spole, jo nepārtrauktā aukstuma deformācijas, ko izraisījusi aukstā pastiprināšana, lai velmēto grūti spole, cietības pakāpe pieaug, toughening indekss spēks samazinās, tāpēc tās marķēšanas veiktspēja būs pasliktinās, var izmantot tikai, lai izveidotu vienkāršu


Kontrolēta ritošā ir ritošā kontrolēt, t.i., ņemot vērā koriģējot nerūsējošā tērauda cauruļu ķīmiskais sastāvs, kontrolējot apkures temperatūru, temperatūru, rites deformācijas sistēmu un citu tehnoloģisko parametru kontroles izmaiņas tiesību aktos austenīta nerūsējošā tērauda audu un mikrostruktūru fāzes izmaiņa produktus, lai sasniegtu izsmalcinātību, organizācija, sekmēt spēks un stingrība mērķis. Pozitīvs uguns ir siltuma nerūsējošā tērauda cauruļu veidgabalu Ac3 vai virs 30 50 ℃, un pēc izolācijas laikā, izņem no krāsns gaisā vai aerosolu ūdenī, aerosolu vai trieciens dzesēšanas metāla termiskās apstrādes procesa. Mērķis ir padarīt graudu attīrīšanu un karbīda izplatīšanas homogenizācijas. Starp pozitīvi uguns un atkvēlināšanas atšķirība ir tā, ka uguns dzesēšanas ātrums ir ātrāk nekā rūdīto dzesēšanas ātrums, tāpēc normalizāciju Audi ir smalkāki nekā rūdīto audu un mehāniskajām īpašībām ir arī ievērojami uzlabota.


Turklāt tikai ārpus krāsns dzesēšanas neaizņem iekārtas, ražošanas līmenis ir augsts, Tātad pēc iespējas izmantot pozitīvo uguns ražošanas vietā atkvēlināšanas. Atkvēlināšanas ir termiskās metāla apstrādes procesu, kas uzkarst nerūsējošā tērauda caurules ātri, lai noteiktu temperatūru un uztur zināmu laiku pēc atdzesēšanas ar atbilstošu ātrumu.


Viens no svarīgākajiem procesa parametrus atkvēlināšanas ir maksimālā apkures temperatūru un atkvēlināšanas apkures temperatūru visvairāk sakausējumu atlases pamatā ir Fāzu stāvokļa diagramma sakausējuma sistēmas.


Rūdīšanas atsaucas uz nerūsējošā tērauda cauruli, lai kritiskā temperatūra Ac3 vai Ac1 temperatūru apkures izolāciju, beidzoties tā, ka visu vai daļu no tās austenite, un vairāk nekā kritisko dzesēšanas ātrumam auksti auksti ātruma līdz Ms zem mar tensite transformācijas termiskās apstrādes procesa. Atlaidināšanas atsaucas uz slāpē nerūsējošā tērauda caurules zem AC1 apkures izolācija pēc atdzišanas nerūsējošā tērauda materiālu termiskās apstrādes procesa. Atlaidināšanas ārstēšana ir augsttemperatūras atlaidināšanas pēc slāpē termiskās apstrādes procesa.


Augsttemperatūras atlaidināšanas atsaucas uz atlaidināšanas 500-650 ℃ intervālā.

Modulācija var pielāgot veiktspēju un materiālu nerūsējošā tērauda caurules lielā mērā tāpēc, ka spēku, plastiskums un caurules stingrība ir labu sniegumu, lai sasniegtu labu līmeni visaptverošu mehāniskās īpašības.


Pāri: Nerūsējošā tērauda atloku tips

Nākamo: Nerūsējošā tērauda 304 kapilārā cauruļu un ražošanas process