304 Nerūsējošais tērauds nevar spriest par magnētisma priekšrocībām un trūkumiem

304 Nerūsējošais tērauds nevar spriest par magnētisma priekšrocībām un trūkumiem

Date:Jan 03, 2019

Ir daudz veidu nerūsējošā tērauda, no temperatūras atbilstoši organizatoriskajai struktūrai var iedalīt vairākās kategorijās:


1, austenīta ķermeņa tips: piemēram, 304, 321, 316, 310,

2, martensīta vai ferīta virsbūves tips: piemēram, 430, 420, 410 utt.


Austenīts nav magnētisks vai vājš magnētisks, martensīts vai ferīts ir magnētisks. Parasti izmanto kā dekoratīvu cauruļu padomi nerūsējošais tērauds galvenokārt ir austenīta ķermeņa 304 materiāls, kas parasti ir magnētisks vai vājš magnētisks, bet ķīmiskā sastāva svārstību dēļ var būt arī magnētiskas, bet to nevar uzskatīt par viltotu vai nekvalificētu, ko ir iemesls?


Iepriekš minēts, ka austenīts nav magnētisks vai vājš magnētisks, un martensīts vai ferīts ir magnētisks, jo kausēšanas komponentu segregācija vai nepareiza termiskā apstrāde izraisīs austenīta 304 nerūsējošā tērauda nelielā skaitā martensīta vai ferīta audu. Šādā veidā nerūsējošā tērauda 304 būs vājš magnētisms.


Turklāt 304 nerūsējošais tērauds pēc aukstās apstrādes, audu struktūra tiks pārveidota arī par martensītu, jo lielāka ir aukstās apstrādes deformācija, jo vairāk martensīta konversija, jo lielāks ir tērauda magnētisms. Tāpat kā tērauda sloksnes partija, φ76 caurules ražošana, nav acīmredzamas magnētiskās izjūtas, .59,5 caurules ražošana. Sakarā ar lielo magnētisko sajūtu stūra deformācija ir acīmredzama, ražošanas kvadrātveida taisnstūra caurule, jo deformācija ir lielāka nekā apļveida caurule, jo īpaši locīšanas daļa, deformācija intensīvāka magnētisms ir vairāk acīmredzama. Lai pilnībā novērstu iepriekšminēto iemeslu dēļ 304 tērauda magnētiskās īpašības, stabilu austenīta audu var atjaunot ar augstas temperatūras sacietēšanas procedūru, tādējādi novēršot magnētismu.


Jo īpaši, pateicoties iepriekšminētajiem iemesliem, ko izraisījis nerūsējošā tērauda 304 nerūsējošais tērauds, un citi nerūsējošā tērauda materiāli, piemēram, 430, oglekļa tērauda magnētisms vispār nav vienāds, tas ir, 304 tērauda magnētisms vienmēr rāda vāju magnētismu. Tas liecina, ka, ja nerūsējošais tērauds ir vāji magnētisks vai pilnīgi nemagnētisks, tas jāvērtē kā 304 vai 316 materiāls, un, ja tas ir tāds pats kā oglekļa tērauda magnētisms, tas parāda spēcīgu magnētismu, jo tas nav 304 materiāls .


Pāri: Superduplex nerūsējošā tērauda metināto cauruļu apstrādes tehnoloģija

Nākamo: Visi nerūsējošā tērauda materiālu pasūtījumi tiks apdrošināti bez maksas