304 nerūsējošais tērauds nevar spriest par magnētisma priekšrocībām un trūkumiem

304 nerūsējošais tērauds nevar spriest par magnētisma priekšrocībām un trūkumiem

Date:Jan 03, 2019

Ir daudz veidu nerūsējošā tērauda, temperatūru atkarībā no organizācijas struktūras var iedalīt vairākās kategorijās:


1, austenīta ķermeņa tips: piemēram, 304, 321, 316, 310,

2, martensīta vai ferīta korpusa tips: piemēram, 430, 420, 410 utt.


Austenīts ir nemagnētisks vai vāji magnētisks, martensīts vai ferīts ir magnētisks. Parasti to izmanto kā dekoratīvo cauruli Nerūsējošais tērauds galvenokārt ir austenīta korpusa 304 materiāls, parasti magnētisks vai vāji magnētisks, taču kausēšanas dēļ, ko izraisa ķīmiskā sastāva svārstības vai atšķirīgs apstrādes stāvoklis, var šķist arī magnētisks, taču to nevar uzskatīt par viltotu vai nekvalificētu, ko ir iemesls?


Iepriekš minēts, ka austenīts ir nemagnētisks vai vāji magnētisks, un martensīts vai ferīts ir magnētisks, pateicoties kausēšanas komponentu segregācijai vai nepareizai termiskai apstrādei, nelielā skaitā martensīta vai ferīta audu izraisīs austenīta 304 nerūsējošā tērauda ražošanu. Tādā veidā 304 nerūsējošajam tēraudam būs vāja magnētisms.


Turklāt 304 nerūsējošais tērauds pēc aukstās apstrādes audu struktūru arī pārveidos par martensītu, jo lielāka aukstās apstrādes deformācija, jo vairāk martensīta pārvēršanas, jo lielāks būs tērauda magnētisms. Tāpat kā tērauda sloksnes partija, φ76 caurules ražošana, bez acīmredzamas magnētiskās jēgas, φ9,5 caurules ražošana. Tā kā lielā magnētiskā stūra deformācija ir acīmredzama, ražošanas kvadrātveida taisnstūrveida caurule, jo deformācija ir lielāka nekā apļveida caurule, it īpaši saliekamā daļa, deformācijas intensīvāka magnētisms ir acīmredzamāks. Lai pilnībā novērstu 304 tērauda magnētiskās īpašības, ko izraisa iepriekšminētie iemesli, stabilus austenīta audus var atjaunot, apstrādājot ar cietināšanu augstā temperatūrā, tādējādi novēršot magnētismu.


Jo īpaši iepriekš minēto iemeslu dēļ, ko izraisa 304 nerūsējošā tērauda magnētisms un citi nerūsējošā tērauda materiāli, piemēram, 430, oglekļa tērauda magnētisms vispār nav vienāds, tas ir, 304 tērauda magnētisms vienmēr parāda vāju magnētismu. Tas mums saka: ja nerūsējošais tērauds ir vāji magnētisks vai pilnīgi nemagnētisks, tas jāvērtē kā materiāls ar 304 vai 316, un, ja tas ir tāds pats kā oglekļa tērauda magnētisms, tas parāda spēcīgu magnētismu, jo tas nav 304 materiāls .


Pāri: Superdupleksa nerūsējošā tērauda metinātu cauruļu apstrādes tehnoloģija

Nākamo: Visus nerūsējošā tērauda materiālu pasūtījumus mūsu uzņēmums nodrošinās bez maksas