304 Nerūsējošā tērauda cauruļu cietība

304 Nerūsējošā tērauda cauruļu cietība

Date:Jan 07, 2019

1, HR

nerūsējošā tērauda Guallo cietības tests, tāpat kā Brinela cietības tests, ir atkāpes testa metodes. Atšķirība ir tāda, ka, lai izmērītu iedziļināšanas dziļumu, pašlaik Luo cietības tests ir plaši izmantota metode, no kuras HRC tērauda cauruļu standartā ir otrais tikai ar Brinela cietību HB, Luo cietību var izmantot metāla materiālu noteikšanai no ļoti mīksts līdz ļoti grūti, tas veido Brinela metodi, kas nav vienkāršāka par Brinela metodi, var būt tieši no cietības mašīnu skalas, lai izlasītu. Tomēr, tā mazās atkāpes dēļ, cietības vērtība nav tik precīza kā Brinela metodi.


2, Brinela cietība

nerūsējošā tērauda cauruļu standartā Brinela cietība ir visplašāk izmantotā, bieži vien ar izgriezuma diametru, lai norādītu materiāla cietību gan intuitīvā, gan ērtā veidā, bet cietākajai vai plānākajai tērauda caurulei nav piemērojama.


3, Vickers cietības nerūsējošā tērauda Tauvi cietības tests ir arī ievilkuma testa metode, kuru var izmantot, lai noteiktu ļoti plānus metāla materiālus un virsmas slāņa cietību, tai ir galvenās Brinell, Rockwell metodes priekšrocības un pārvarētu to galvenās nepilnības, bet ne kā vienkārša kā Luo metode, Vickers metode reti tiek izmantota tērauda cauruļu standartos.


4, cietības testēšana nerūsējošā tērauda cauruļu iekšējais diametrs ir lielāks par 6,0 mm, sienas biezums zem 13mm rūdīšanas nerūsējošā tērauda caurules, var izmantot w-b75 tipa Webster cietības mērītāju, tas ir ļoti ātrs, vienkāršs, piemērots nerūsējošā tērauda caurulei ātra nesagraujoša kvalificēta pārbaude. Nerūsējošā tērauda caurules diametrs ir lielāks par 30 mm, sienas biezums lielāks par 1,2 mm, nerūsējošā tērauda caurule, Luo cietības mērītāja izmantošana, tests HRB, HRC cietība. Nerūsējošā tērauda caurules diametrs ir lielāks par 30 mm, sienas biezums mazāks par 1,2 mm, nerūsējošā tērauda caurule, virsmas Luo cietības mērītāja izmantošana, testa HRT vai hrn cietība, iekšējais diametrs mazāks par 0mm, lielāks par 4.8mm nerūsējošā tērauda caurule, cauruļu izmantošana īpašs Luo cietības mērītājs, testēšanas hr15t cietība, kad nerūsējošā tērauda caurules diametrs ir lielāks par 26mm, caurules iekšējās sienas cietību var pārbaudīt arī ar Rockwell vai Roche virsmas cietības mērītāju.

Pāri: nē

Nākamo: 90 % no šā gada beigām tērauda tirgotāji Ziemas glabāšana