Nerūsējošā tērauda cauruļu cietība

Nerūsējošā tērauda cauruļu cietība

Date:Jan 07, 2019

1, HR

nerūsējošais tērauds Guallo cietības tests, tāpat kā Brinela cietības tests, ir ievilkuma testa metodes. Atšķirība ir tāda, ka jāmēra iedziļinājuma dziļums. Luo cietības pārbaude pašlaik tiek plaši izmantota metode, no kuras HRC tērauda caurules standartā ir tikai otra pēc Brinell cietības HB, Luo cietību var izmantot, lai noteiktu metāla materiālus no no ārkārtīgi mīksta līdz ļoti cieta, tas aizpilda Brinela metodi, vienkāršāk nekā Brinela metode, to var tieši no cietības mašīnu skalas lasīt, tomēr mazās ievilkuma dēļ cietības vērtība nav tik precīza kā Brinela metodi.


2, Brinela cietība

nerūsējošā tērauda cauruļu standartā Brinela cietība ir visizplatītākā, bieži ar iespieduma diametru, lai norādītu gan uz intuitīvu, gan ērtu materiāla cietību, taču cietākam vai plānākam tērauda caurulim nav piemērojama.


3, Vickers cietības nerūsējošā tērauda Tauvi cietības tests ir arī ievilkuma pārbaudes metode, to var izmantot, lai noteiktu ļoti plānus metāla materiālus un virsmas slāņa cietību, tam ir Brinela, Rokvela metodes galvenās priekšrocības un jāpārvar to galvenie trūkumi, bet ne kā vienkārša kā Luo metode, Vickers metodi tērauda cauruļu standartos reti izmanto.


4, nerūsējošā tērauda caurules cietības pārbaude, kuras iekšējais diametrs ir lielāks par 6,0 mm, sienas biezums ir mazāks par 13 mm, nerūsējošā tērauda cauruļu rūdīšana, var tikt izmantota ar w-b75 veida Webster cietības mērītāju, tā pārbaude ir ļoti ātra, vienkārša, piemērota nerūsējošā tērauda caurulei ātra nesagraujoša kvalificēta pārbaude. Nerūsējošā tērauda caurules diametrs ir lielāks par 30 mm, sienas biezums ir lielāks par 1,2 mm no nerūsējošā tērauda caurules, Luo cietības mērītāja izmantošana, HRB un HRC cietības pārbaude. Nerūsējošā tērauda caurules diametrs ir lielāks par 30 mm, sienas biezums ir mazāks par 1,2 mm, nerūsējošā tērauda caurule, virsmas Luo cietības mērītāja izmantošana, HRT vai HRN cietība, iekšējais diametrs mazāks par 0 mm, lielāks par 4,8 mm nerūsējošā tērauda caurule, caurules izmantošana īpašs Luo cietības mērītājs, testa hr15t cietība, ja nerūsējošā tērauda caurules diametrs ir lielāks par 26mm, Caurules iekšējās sienas cietību var pārbaudīt arī ar Rockwell vai virsmas Roche cietības mērītāju.

Pāri: nē

Nākamo: 90% tērauda tirgotāju ziemas krājumu šī gada beigās