337 izmeklēšanu par oglekļa tērauda un leģēta tērauda izstrādājumu

337 izmeklēšanu par oglekļa tērauda un leģēta tērauda izstrādājumu

Date:May 05, 2016

Vietējais laiks aprīlis 26, United States Steel Corporation attiecas uz International tirdzniecības Komisija no Amerikas Savienotās valstis, Ķīna viņš Bei dzelzs pieprasījumu un tērauda grupa, Shanghai Bao tērauda grupa un citi 40 Ķīnas tērauda uzņēmumiem eksporta ASV oglekļa tērauda sakausējuma tērauda izstrādājumu iesniegts 337 izmeklēšanas un publicēt pastāvīgu aizliegto vai aizliegumiem. To veiks starptautiskās tirdzniecības Komisijas Amerikas Savienotajās valstīs 30 dienu laikā izvērtē iesniegumu, un tad nolēma, vai veikt izmeklēšanu vai ne. Reiz pēc iesniegšanas atbildes uz neveiksmi, tad Ķīnas tērauda uzņēmumiem, iespējams, saskaras ar pretmonopolu soda naudas par izmeklēšanas.


United States Steel Corporation priekštece tika dibināta 1864, Carnegie tērauda uzņēmuma galvenā mītne Amerikas Savienotajās valstīs lielākā integrētā tērauda uzņēmumiem. Apsūdzētais Ķīnas tērauda uzņēmumiem un to tirgotāji colluded kontroles cenas, zādzība tirdzniecības noslēpumus un caur viltus etiķeti, lai izvairītos no tirdzniecības nodokļa prasības saskaņā ar Amerikas Savienoto valstu "1930. gadā nodokļu likuma" sadaļā 337 izmeklēšanu, lai bloķētu Ķīnas tērauda produktu eksportam uz Amerikas Savienotajām valstīm market.the Steel Corporation Amerikas Savienotajās valstīs, izmantos visus līdzekļus, cīnīties par godīgas tirdzniecības , un turpināsies caur pretsubsīdiju un antidempinga gadījumos, lai veicinātu esošo likumu izpildi darbu.

337 izmeklēšana attiecas uz starptautiskās tirdzniecības Komisija var saskaņā ar sadaļu 337 1930 gada beigās nodokļu likumu, Amerikas Savienotās Valstis uzsāka izmeklēšanu par negodīgu rīcību no importa tirdzniecības sankcijas.


Komercijas tirdzniecības atlīdzība biroja priekšnieks dod adresi un teica 337 izmeklēšana koncentrējas uz intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, un tērauda izstrādājumiem ir relatīvi attīstītas produktiem, nav tādas lietas kā intelektuālā īpašuma strīdu. Tā sauktā intelektuālā īpašuma pārkāpuma apgalvojumi ir nav faktiska pamata, ceru, ka starptautiskās tirdzniecības Komisijas no Amerikas Savienotajās valstīs noraidīt sūdzību. Steel Corporation Amerikas Savienoto valstu, Ķīnas tērauda rūpniecības iesniegts 337 izmeklēšana ir bāzes par Ķīnas tērauda eksports ir strauji pieaudzis. 2014. gada sākumā Ķīnas tērauda eksports turpina pieaugt, līdz 2015, tērauda eksports veidoja vairāk nekā 10 % kopējās izlaides.

Laikā tirdzniecības berzes ar pasaules lielāko tērauda ražotāju Ķīnā, līdz šim Amerikas Savienotajās valstīs Steel Corporation kustība ir pārdrošu un intensīvas darbības.

Pašlaik Ķīnas tērauda ražošanas kontus gandrīz pusi no pasaules. Ķīnas tērauda eksports rada starptautisku antidempinga, bet vārda sūdzēties intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, šis ir pirmais gadījums. Ķīnas tērauda rūpniecības asociācijas direktors dod adresi un teica, ka viņi bija satriekts ASV Steel Corporation, attiecīgo kontroles produkcija, cena, "337 izmeklēšana" piemērošanu smēde izcelsmi un tā sauktā intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpuma maksājumi pamatojas uz faktu, pretrunu un kas attiecas uz amatu. Tādēļ, cerībā, ka Amerikas Savienoto valstu starptautiskās tirdzniecības Komisijas noraidīt sūdzību.

Direktors arī teica, ka Ķīnas dzelzs un tērauda apvienība, kā rūpniecības organizācija, vienmēr stingri ievērot ar Ķīnas likumiem un saskaņā ar noteikumiem par daudzpusējo starptautisko darbību.

Direktors, visbeidzot uzsver, ka Ķīnā un ASV tērauda rūpniecība dalītos plašās kopīgās intereses, Ķīnas tērauda rūpniecības vienojas apmainīties viedokļiem ar komunikāciju, dialogu un apspriedes ar Amerikas savienotām valstīm, lai abas puses varētu pilnībā un cenšas kopīgi uzturēt tirgus kārtību, un iebilst pret tirdzniecības protekcionisms un kopīgi risināt problēmas pasaules tērauda pārprodukcija.


Pāri: Dupleksa nerūsējošā tērauda loksnes, ASTM A240

Nākamo: Ķīniešu ražotājs oglekļa tērauda bezšuvju cauruļu