90% tērauda tirgotāju ziemas krājumu šī gada beigās

90% tērauda tirgotāju ziemas krājumu šī gada beigās

Date:Jan 03, 2019

Galvenais optimisma iemesls tendencēm pēc gada ir zemā tērauda rūpnīcu produkcija, un šogad ir palielinājusies vides ražošanas ierobežojumu izturība, un, iespējams, gada krājums pārsniegs biznesa cerības, sasniedzot jaunu augstāko atzīmi.


Nekustamā īpašuma kontroles gadījumā pakārtots pieprasījuma sākums būs aktīvāks, ziemas uzglabāšana un tā ir saprātīga izvēle. Turklāt aptuveni 3% cilvēku minēja, ka pagājušajā gadā sakarā ar tērauda ražotņu iegādi par zemām cenām pēc ziemas uzglabāšanas zaudēšanas šogad ziemā nebūs. Rezultātā 90% apgalvoja, ka viņi skaidri norādīs uz ziemas uzglabāšanu.


Kopumā analītiķi sacīja, ka galvenais iemesls, kāpēc tērauda tirgotāji izvēlas glabāšanu ziemā, ir vides aizsardzības ražošanas ierobežojumi, nekustamā īpašuma regulēšana un citi dažādi faktori, ko tirgus rada pēcpārdošanas tirgus cerībām. Un kopējais ziemas uzglabāšanas apjoms palielināsies no pagājušā gada.


Mēs uzskatām, ka 2019. gads būs liels gads nerūsējošā tērauda materiāliem, mums ir liels daudzums nerūsējošā tērauda materiālu krājumos ātrai nosūtīšanai un steidzamiem pasūtījumiem


Laipni lūdzam sazināties ar mums, jums būs pieejams diennakts / diennakts pakalpojums!


Laimīgu Jauno gadu visiem!

Pāri: Nerūsējošā tērauda cauruļu cietība

Nākamo: Superdupleksa nerūsējošā tērauda metinātu cauruļu apstrādes tehnoloģija