90 % no šā gada beigām tērauda tirgotāji Ziemas glabāšana

90 % no šā gada beigām tērauda tirgotāji Ziemas glabāšana

Date:Jan 03, 2019

Galvenais iemesls optimismam par tendenci, pēc gada ir tērauda rūpnīcās zemu ražošanas un ir palielinājusi šā gada vides ražošanas ierobežojumus izturību, ikgadējās inventarizācijas ir iespējams pārsniegt biznesa cerības hit jaunu augstu.


Un ja nekustamo īpašumu vadības pakārtots pieprasījumu sākt būs vairāk aktīvu, Ziemas glabāšana ir gudra izvēle. Turklāt apmēram 3 % no cilvēkiem, minēja, ka pagājušajā gadā sakarā ar tērauda rūpnīcās nopirkt mazāk augstas cenas pēc ziemas uzglabāšanas zaudējumu nebūs nekādas Ziemas glabāšana šogad. Galu galā 90 % teica, ka tie būtu skaidrs Ziemas glabāšana.


Visās, analītiķi teica, ka vides aizsardzības ražošanas ierobežojumus, nekustamā īpašuma regulējumu un citiem vairākiem faktoriem, kas izraisa tirgus noiets cerības ir parasti optimistisks ir galvenais iemesls, kāpēc tērauda tirgotāji izvēlas ziemas krātuves. Un Ziemas glabāšana kopējais apjoms palielināsies no pagājušā gada.


Mēs uzskatām, ka 2019 gadam būs liels gads nerūsējošā tērauda materiāli, mums ir liels daudzums nerūsējošā tērauda materiālu krājumos ātri kravu un steidzamiem pasūtījumiem


Jūs esat laipni aicināti sazināties ar mums, būs 24h/7D pakalpojums jums!


Laimīgu Jauno gadu visiem!

Pāri: 304 Nerūsējošā tērauda cauruļu cietība

Nākamo: Superduplex nerūsējošā tērauda metināto cauruļu apstrādes tehnoloģija