"Gar ceļu visu ceļu līdz" uzsvērt stiprumu spēku starptautiskā tērauda izkārtojumu

Date:May 23, 2017

"Starptautiskā sadarbība Summit forums" atklāšanas ceremonija notika Pekinā maijs 14. Prezidentu Xi Dzjiņpins piedalījās un sniedza pamattonis runu tiesības "Building", pa ceļam no "Strādā kopā". XI Dzjiņpins norādīja, ka 2013. gadā Kazahstānā un Indonēzija ierosināja veidot Silk Road ekonomiskajā zonā un 21. gadsimta jūras zīda ceļu "vienvirziena" iniciatīvu. Pēdējos četros gados, vairāk nekā 100 valstīs un starptautiskajās organizācijās ir aktīvi atbalstīja un piedalījās būvniecības "ceļa malā". Arī svarīgi ANO Ģenerālā asambleja un ANO Drošības Padomes rezolūcijas ir iekļautas "vienvirziena" būvniecība. "Pa ceļam" pakāpeniski ēkas koncepciju darbībā no vīzijas par realitāti, būvniecības auglīga.


Ķīna būs jāstrādā ar virkni starptautisko finanšu un attīstības aģentūru "vienvirziena ceļu" projektu, ieskaitot to pašu ķīniešu vadīto Āzijas infrastruktūras investīciju banka un BRICS jaunu attīstības bankas atbalstam. Kā reģionālo finanšu iestāde izveidota ar Ķīnu, Āzijas infrastruktūras investīciju bankas galvenā nodarbošanās ir palīdzēt infrastruktūras Āzijas-Klusā okeāna reģionā.


Ķīna palielinās "vienvirziena" fondi, lai atbalstītu jauno galvaspilsētu 100 billion juaņa; tajā pašā laikā veicināt finanšu iestādēm, lai veiktu RMB ārvalstu fondu uzņēmējdarbību skalas gaidāms aptuveni 300 miljardus juaņu. No 2014 2016, Ķīnas kopējā tirdzniecības apjoma ar "vienu pusi gar ceļu" pārspēja ASV $ 3 triljoni, kamēr Ķīna ir ieguldījusi vairāk nekā ASV 50 miljardu dolāru valstī"pa ceļam". Ķīnas uzņēmumi ir izveidojuši vairāk nekā 50 valstīs vairāk nekā 20 valstīs ekonomikas un tirdzniecības sadarbības zonas valstī gandrīz 1,1 miljardu ASV dolāru apmērā nodokļu un 180000 darbavietu izveidei.


Valstī arvien vairāk un vairāk uzmanību attīstības ceļu, dzelzs un tērauda uzņēmumiem būs jāmaina no savas tehnoloģijas, pielāgoties labāk iziet stratēģiju.

    QR$6D%AA`@GP6A~_N4Q$}A0.png189287219.jpg


   


Pāri: 90 grādu elkonis

Nākamo: Tērauda ražošanas jauda ir pabeigta vairāk nekā puse no gada