Performance 304 sērijas produktu analīze

Performance 304 sērijas produktu analīze

Date:May 16, 2016


304 stainless steel tiek plaši izmantots produkcijas nerūsējošā tērauda plāksnes, nerūsējošā tērauda caurules, nerūsējošā tērauda montāžas, nerūsējošā tērauda josla/stienis un citi nerūsējošā tērauda apdari. Šeit mēs analīzē 304 nerūsējošā tērauda izstrādājumu veiktspēju šādi:


304 stainless steel ir intergranular laba korozijas izturība veiktspēju, lieliska korozijas izturību, aukstā strādā un apzīmogojot darbības, kuras var izmantot kā siltuma pretestību nerūsējošā tērauda. Tajā pašā laikā šis tērauda - 180℃under mehāniskās īpašības, kas vēl labu stāvokli. Valsts stabilu risinājumu plastiskums un tērauda stingrību, auksti darba spējas ir laba; Oksidējošas skābes un atmosfēras korozijas izturību, ūdens un citu līdzekli. Kā rezultātā 304 nerūsējošā tērauda cauruļu ražošana un patēriņš ir lielākais, visplašāk programmas piemērošanas tērauda klases.


304 stainless steel ir labs aukstā un karstā darba izpildi, var izmantot visu veidu auksta un karsta darba procesu, vispārējā kalšanas materiāliem, nerūsējošā tērauda stienis, nerūsējošā tērauda stiepļu, nerūsējošā tērauda loksnes, nerūsējošā tērauda sloksnes, vadiem un citiem metalurģijas nozares produktiem, karsta darba 900-1180 ℃. auksti darba temperatūras diapazons būs vieglāka, ne īpašas grūtības, jo divu veidu tērauda ir viegli būt sacietēšana aukstā , kad aukstuma deformācijas ir pārāk liels, jābūt vidū atkvēlināšanas attieksmi, tālākai apstrādei.


1. termiskās apstrādes procesa


304 nerūsējošā tērauda caurules ar stabilu risinājumu apstrādes temperatūra 1080-1100 ℃, dzesēšanas sistēmu ūdens vai gaisa dzesēšanu. Aukstuma starpposma atkvēlināšanas temperatūra vairāk nekā 850 970 ℃, siltuma saglabāšanu ūdens pēc noteikta laika. Pēc cietā šķīduma ārstēšanas organizāciju austenīta tērauda, dažkārt pastāv arī ferīta nelielu apjomu.


2. šuves


304 nerūsējošā tērauda caurule savaldīt karbīda nokrišņu metināšanas, metināšanas var izmantot vispārīgas metodes. Manuālā elektriskā loka metināšanu, oglekļa 0,04 % - 0,04 % no 304 stainless steel plānas sadaļā lielums var būt pieņemti 002 elektrodu neražo savstarpēji kristāliskā korozijas tendenci pēc metināšanas bieza sadaļā, saglabāt inter-granulu korozijas pretestība pēc metināšanas termiskā apstrāde pēc metināšanas un bez termiskas apstrādes nepieciešamību būtu jāmaina austenīta nerūsējošā tērauda 304 L nerūsējošā tērauda vai stabils.


3. aukstās formēšanas darbības


304 stainless steel plānas plāksnes pieteikuma procesā, bieži lieto aukstā formēšana darbību. Aukstā formēšana veiktspēja ir gludas formas un produktivitātes pieauguma svarīgu tehniskie rādītāji mērvienība. Aukstās formēšanas faktorus, kas ietekmē 304 stainless steel ir vairāk, arī ļoti sarežģīts. Attiecībā uz tās metallography faktors ir galvenokārt rezultāts tērauda sastāvs, proti, hroma un niķeļa līdzvērtīgi parasto stiepes īpašības pagarinājums indeksa attiecība ir svarīgs raksturojums. Lai iegūtu labu aukstā formēšana veiktspēju, jākontrolē tērauda attiecība hromu un niķeļa ekvivalents atbilstošo diapazonu.


4. pieteikums


Iekārtas, ko izmanto pārtikai, tas arī tiek plaši izmantots kopumā ķīmiskās aprīkojums, atomenerģijas ražošanas iekārtu daļas u.c.. Piemērots dziļi zīmējuma daļām un skābes cauruļvadu, konteineru utt. Transportlīdzekļiem, auto daļas, kastes, sadzīves tehnika tiek izmantota šo materiālu. Tas ir austenīta nerūsējošā tērauda ražošanu un patēriņu tērauda ražošanā plānsienu, visbiežāk izmanto skābes cauruļvadu un daļu utt. Arī bieži izmantot hroma un niķeļa nerūsējošā tērauda un nerūsējošā tērauda metināšana serdes materiāls, magnētiski komponentus un komponentu izmanto zemas temperatūras vidē.

Pāri: Nerūsējošā tērauda caurule, kas piemērota 90 ° elkonim

Nākamo: Dupleksa bezšuvju nerūsējošā tērauda caurules un cauruļu (ASTM A789S32001)