Aprīlis Stahlindustrie PMI indekss Für Zwei Aufeinander Folgende Monate Fiel 49,9% Wurde

Aprīlis Stahlindustrie PMI indekss Für Zwei Aufeinander Folgende Monate Fiel 49,9% Wurde

Date:May 03, 2017

Tērauda rūpniecības PMI indekss aprīlī bija 49,1%, kas ir par 1,5 procentu punktiem mazāk nekā iepriekšējā mēnesī, un tas ir samazinājies divus mēnešus pēc kārtas.

Starp tiem ražošanas rādītājs gandrīz gadā palielinājās līdz četrām reizēm visaugstākajā līmenī; gatavo produktu inventarizācijas indeksa paplašināšanās kopš 2015. gada februāra ir visaugstākā; un jaunā pasūtījuma indekss, pirkuma cenu indekss pirmo reizi šogad samazinājās līdz 50% zem rindas. PMI rāda, ka aprīlī augsto līmeni ražoja tērauds, samazinājās pasūtījumi, korporatīvo uzskaiti atpaliek, izejvielu izmaksas, lai atbalstītu tērauda cenu trūkumu.

Jaunie pasūtījumi tērauda rūpniecībā aprīlī arī atgriezās zem 50% no sarukšanas intervāla 46,9% pēc 3 mēnešu termiņa beigām, kas ir par 3,7 procentu punktiem mazāk nekā iepriekšējā mēnesī, un abi samazinājās līdz zemākajam līmenim kopš 2016. gada jūlija. liecina, ka tērauda cenas strauji kritās, un finanšu ierobežojumu, aģentu un gala lietotāju situācija attiecībā uz tērauda rūpnīcām bija piesardzīgāka, pasūtījumi ar tērauda izstrādājumiem ievērojami palielinājās.

Aprīlī iekšzemes tērauda cenas, kā arī atsitiena pieaugums mēneša beigās, samazinājās visu mēnesi. Galvenokārt sakarā ar pašreizējo iekšzemes tērauda apgādes spiedienu pieauga, stingru kapitālu, izejvielu izmaksu atbalsts vājinājās. Tomēr, ņemot vērā vietējo makroekonomisko attīstību, tērauda un ražošanas jaudas, lai stiprinātu vides pārvaldību, tērauda cenām ir pozitīva ietekme, nesen atjaunojoties tērauda cenām. Paredzams, ka maijā iekšzemes tērauda cenas būs satricinājumi, lai vadītu tendenci.Par mums

Htongsteel ir kļuvis par vienas pieturas risinājumu, kas nodrošina visu tērauda cauruļu, tērauda plākšņu, tērauda stieņu un tērauda cauruļu savienotājelementu prasības. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem un izplatītājiem no nerūsējošā tērauda cauruļu, nerūsējošā tērauda plāksnes un nerūsējošā tērauda stieņa bārs Ķīnā. Mūsu produkti ir plaši izmantoti daudzās jomās gan mājās, gan ārzemēs. Katrs departaments atrodas pilnīgā vadībā un pilnībā automatizētā ražošanā, lai piedāvātu mūsu klientiem vislabākās kvalitātes produktus un ātrus pakalpojumus.

Ja jums ir nodoms mums izprast, tad zvaniet drīz.

    

https://sxhtsteel.en.alibaba.com/

Tālr .: +86 029 89306039

Fakss: 029-89306039

Pāri: 304 liela diametra nerūsējošā tērauda caurule

Nākamo: Kur iegādāties nerūsējošā tērauda adatu vārsts, savienotājs, Elbow, Tee, iemavu, Un Niple Nut