Īss ievads 304 Stainless Steel Plate

Īss ievads 304 Stainless Steel Plate

Date:May 11, 2016


304 stainless steel plate ar plašu programmu, laba korozijas izturību, siltuma pretestību, zemas temperatūras izturību un mehāniskās īpašības; Štancēšanai, noliecies, piemēram, laba karstu darba spējas, nav termiski apstrādāti sacietēšana parādība (nemagnētiskiem, izmantojot temperatūras - 196 ° C)


304L nerūsējošā tērauda plāksnes pēc metināšanas vai likvidēt stresu, tā ir laba pretestība graudu robežu pret koroziju; Saskaņā ar stāvokli bez termiskas apstrādes, to var saglabāt labu izturību pret koroziju, temperatūra - 196 ° C līdz 800 ° C.


Saskaņā ar tērauda klases īpašības var iedalīt piecus veidus: austenite, austenīta - dzelzs, dzelzs graudu un martensite tipa, nokrišņu aizsardzības pastiprināšana. Prasības var izturēt skābeņskābes, sērskābes, Trīsvērtīgās dzelzs sulfāts, nitrātu, slāpekļskābes, fluorūdeņražskābe, sērskābes, vara sulfāts, fosforskābes, Skudrskābe, etiķskābe utt visu veidu skābais koroziju, plaši izmanto ķīmisko, pārtikas, medicīnas, papīru darīšanas, naftas un atomenerģijas nozares un būvniecība, virtuves piederumi, trauki, autotransporta, sadzīves tehnikas visu veidu rezerves daļas.


Nerūsējošā tērauda plāksnes virsma ir gluda, lielu plastiskumu, stingrību un mehāniskā izturība, skābju un sārmu korozijas gāzes, risinājumu un citos plašsaziņas līdzekļos. Tā ir sava veida leģētā tērauda nav viegli rūsas, bet ne absolūti nav rūsa.

‍‍

Pēc pieņemšanas metodes, 304 stainless steel plate var būt sadalīts karstās velmēšanas un aukstā ritošā divu veidu, ieskaitot 0.02 biezums 4 mm plānas auksti velmēta plāksnes un bieza plāksne 4.5 līdz 100 mm.


Lai nodrošinātu, ka visa veida nerūsējošā tērauda plāksnes izturību, stiepes izturība, pagarinājums un cietības un citas mehāniskās īpašības atbilst prasībām, pirms piegādes tērauda atkvēlināšanas, solid solution attieksmes un novecošanās attieksmi, pēc termiskās apstrādes.


304 nerūsējošā tērauda plāksnes virsma ir skaista un iespēju izmantot dažādošanas, kurai ir daudz darbību piemēram, korozijizturīgs labu sniegumu, garš izturīgs nekā parastā tērauda, augstas stiprības, un tādēļ lielo iespējamību, izmantojot plānas plāksnes, augsttemperatūras oksidēšanās izturība un augstas stiprības, tādējādi spēj cīnīties pret uguni, normālu temperatūru apstrāde, t.i. viegli plastmasas apstrādes , vienkārša uzturēšana pamatā nav virsmas apstrāde, tīras un ļoti pulēta, metināšanas labu sniegumu.

Pāri: 304 liela diametra nerūsējoša tērauda caurules naftas krekinga

Nākamo: Klients no Vjetnamas apmeklē mūsu rūpnīcu