BW nerūsējošā tērauda cauruļu veidgabali

BW nerūsējošā tērauda cauruļu veidgabali

Date:Aug 20, 2016
Pamata informācija
 • Modeļa Nr.:BW SS CAURUĻU VEIDGABALI

 • Savienojums:Butt-Weld

 • Veidgabalu materiāls: Nerūsējošā tērauda sakausējuma tērauda

 • Muca metināšanas standarts:ANSI B16.25

 • Iepakojumā:SAPLĀKŠŅA GADĪJUMĀ

 • Izcelsme:Ķīna

 • Materiāls:Nerūsējošā tērauda sakausējuma tērauda

 • Izmērs:1/2" līdz 60"

 • Konstrukcijas standartu:ANSI B16.9, Mss Sp 75

 • Preču zīme:HTong

 • Specifikācija: ISO

 • HS kods: 7307230000

Produkta apraksts


Butt-Weld nerūsējošā tērauda cauruļu veidgabali


Specifikācijas:

1) izmērs:1/2" 60" vai lielāks

2) veids:Butt-Weld ērta & metinātās armatūru ilgu rādiuss/īso rādiuss līkumi (45 grādi elkoņa, 90deg elkoņa, 180deg elkonis) formā, taisni & reducējoši Tee, krusti, Lap Joint nepilnīgs beigu, cepures, koncentrisks ierobežotāju, ekscentriskais reduktoriem u.c..

3) materiāls: nerūsējoša tērauda steel(WP304,WP316), Leģētais tērauds (WP6/WP9/WP11, WP22, WPL6, WPHY X52/60/65) utt.

4) standarts:ANSI B16.9, MSS SP 75

TIPSLĪKUMI, TEE, REDUKTORU, KLP
MATERIĀLSSS, LEĢĒTA TĒRAUDA
BW STANDARTSB16.9

BW nerūsējošā tērauda cauruļu veidgabali


Visiem mūsu produktiem ir izstrādāti un stingri ražo saskaņā ar standarta API, ANSI, AWWA, JIS, BS un DIN, utt. Lielākā daļa no mūsu ražotāji ir saņēmuši ISO 9001, API 6D, TUV un CE sertifikātus, lai nodrošinātu produktu kvalitātes stabilitāti. Mēs sniedzam mūsu piegādāto produktu EN10204 3.1B.Mill testa sertifikātu.

Mūsu produktu klāsts aptver visu veidu Caurplūdes vārsti, pasaulē vārsti lodveida krāni, vārsti, butterfly vārsti, kontaktdakšu vārsti, drošības vārstiem, Belovs, noslēgti vārsti, diafragmas vārsti, tvaika slazdus, nazi Caurplūdes vārsti, filtri, ātrās sakabes, atloki, cauruļu veidgabalu, bultskrūves, uzgriežņi & starplikas, visu veidu tērauda plāksnēm, caurules un korpuss, līnijas & komponenti, ar materiāliem no oglekļa tērauda caurules un citu cauruļvadu iekārtu pārbaude , Leģētais tērauds, nerūsējošais tērauds, pelēko čugunu, Kaļamais čuguns, misiņa un bronzas. Mūsu produkti tiek izmantoti plaši nafta, gāze, hidraulikas, rafinēšana, ķīmisko vielu, naftas ķīmijas, farmācijas, pārtikas rūpniecības, uguns-drošības sistēmas, jūras sistēmas un spēkstaciju utt.


par mums

Htongsteel ir parādījusies kā vienas pieturas risinājumu vadošais par visu jūsu tērauda cauruļu, tērauda plāksnes, tērauda stieni un tērauda cauruļu savienotājelementu prasībām. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem & izplatītājiem nerūsējošā tērauda caurules, nerūsējošā tērauda plāksnes & nerūsējošā tērauda josla Ķīnā. Mūsu produkti ir plaši izmanto daudzās jomās, gan mājās, gan ārvalstīs. Katrai nodaļai ir lieliska vadība un pilnībā automatizēta ražošanas, lai piedāvātu mūsu klientiem vislabāko kvalitātes produktus un pakalpojumus, kas aicinājuma.


Lūdzu klikšķiniet šeit, lai

Sazinieties ar mums

Pāri: 23 uzskaitīto tērauda uzņēmumiem ziņas: kopējais neto peļņa palielinājās par gandrīz piecdesmit procenti!

Nākamo: Nerūsējošā tērauda sloksne