Iekšzemes tērauda cenas nedaudz augstāks rūdas importa cenu svārstības

- Oct 11, 2018-

Šanhaja, 24. septembrī (Xinhua) sakarā ar tirgus krājumu _ līmenis, — pirms papildināšanas bibliotēkas dažu vilkšanas jauda, iekšzemes vietas tērauda cenas nedaudz uz augšu, lai nepārtrauktu samazināšanos. Rūdas importa cenas ir maza svārstību un ostas noliktavas līmenis joprojām ir augsts.

aisi_304_430_hot_rolling_diamond_stainless_steel_plate_sheet_in_coil_roll.jpg

Plāksnītes tirgū kopumā cenas nedaudz uz leju. Karstiem velmējumiem ruļļos cena samazinājās nedaudz, galvenais tirgus galveno karsti velmēti produkti 4342 juaņa par tonnu vidējā tirgus vērtība, nedēļas laikā samazinājās 15 juaņa. Vidēja un smaga plates cena samazinājās nedaudz, galvenais tirgus vispārējās specifikācijas valsts vidējās cenas 4474 juaņa par tonnu, nedēļā pa 24 juaņa. Patlaban sociālo krājumu tērauda turpina samazināties, norādot, ka tirgus pieprasījuma izpildi ir godīga. Attiecībā uz zema krājumi tērauda rūpnīcās, cenas var turēt stabilu, kas padara tirgū saņemšanas izmaksas augstā līmenī turpina uzturēt noteiktu atbalstu tirgus cenas līmeni.

Importēto dzelzs rūdas tirgus ir nedaudz gaistošu situācijā. Saskaņā ar jaunāko ziņojumu "West jaunā Shinkansen" šobrīd 62 % pakāpes importē pulvera rūdas cenu pirmajā rindā 69 ASV dolāru strupceļa, tērauda rūpnīcās pirms papildināšanas bibliotēka, gan ir palielināts, bet vēl nelielu daudzumu par iepirkumu orientēta, kopējais apgrozījums nav liels, cenu pieaugums nav pietiekams. Dzelzs rūdas ostas krājumi joprojām ir augsts, tā ir vēl grūti atbrīvoties no vāju modelis.

Pāri:Tērauda rūpniecības peļņa pirmajā pusgadā pieauga vairāk nekā 1. 5 reizes reizes Nākamo:Pēc tam, kad tērauda rūpniecība bija ierobežota ražošana oktobrī, vai tērauda cena varētu pieaugt?