Vietējā tērauda cenas nedaudz augstākas importa rūdas cenu svārstības

Vietējā tērauda cenas nedaudz augstākas importa rūdas cenu svārstības

Date:Oct 11, 2018

Šanhajā, 24. septembrī (Siņhua) sakarā ar pastāvīgo tirgus krājumu līmeņa kritumu, bibliotēkas iepriekšēju papildināšanu, lai veidotu noteiktu vilkšanas jaudu, vietējā tērauda tērauda cena nedaudz pieaug. Importētās rūdas cena nedaudz mainās, un ostu krājumu līmenis joprojām ir augsts.

aisi_304_430_hot_rolling_diamond_stainless_steel_plate_sheet_in_coil_roll.jpg

Plākšņu tirgū cena kopumā ir nedaudz zemāka. Karsti velmēto ruļļu cena nedaudz kritās, galveno karsti velmēto produktu tirgus vidējā vērtība bija 4342 juaņas par tonnu, nedēļā samazinājās par 15 juaņām. Vidēju un smagu plākšņu cena nedaudz samazinājās, galvenās tirgus vispārējās specifikācijas valstī vidējā cenā bija 4474 juaņas par tonnu, nedēļā samazinoties par 24 juaņām. Pašlaik tērauda sociālais inventārs turpina samazināties, norādot, ka tirgus pieprasījuma rādītāji ir godīgi. Tērauda rūpnīcām, ja ir maz krājumu, cenas var turēt stabilas, kas palielina tirgus ienākšanas izmaksas tirgū un turpina uzturēt zināmu tirgus cenu atbalsta līmeni.

Importētās dzelzsrūdas tirgus ir nedaudz nepastāvīgā situācijā. Saskaņā ar jaunāko "West New Shinkansen" ziņojumu, pašlaik 62% importētās pulvera rūdas cena pirmajā rindā ir 69 ASV dolāru strupceļa strupceļš, tērauda dzirnavas pirms bibliotēkas papildināšanas, kaut arī to skaits ir palielinājies, bet tomēr mazi iepirkumu apjomi, kopējais apgrozījums nav liels, cenu pieaugums ir nepietiekams. Dzelzsrūdas ostas krājumi joprojām ir lieli, tomēr joprojām ir grūti atbrīvoties no vājā modeļa.

Pāri: Tērauda rūpniecības peļņa pirmajā pusgadā pieauga vairāk nekā 1. 5 reizes reizes

Nākamo: Pēc tam, kad tērauda rūpniecībā oktobrī tika ierobežota ražošana, vai tērauda cena var pieaugt?