Ierobežota vides aizsardzības politika pat bombardēšanas laikā tēraudam pieauga simts juaņu

Ierobežota vides aizsardzības politika pat bombardēšanas laikā tēraudam pieauga simts juaņu

Date:Oct 10, 2018


Tūlītējais tirgus turpina pieaugt. Atšķirībā no vakardienas, ziemeļu un dienvidu tirgus tērauda cenas ir neliels un vienmērīgs galvenā signāla kāpums, tirgotāji ir vienotāki. Darījums ir nelielā tempā mainījies, ņemot vērā vakardienas preču daudzumu, šodien virza tirgu uz priekšu, bet karstais dienvidu tirgus nedaudz atdzisis, kopējais sūtījums vēl nebija sasniedzis vakardienas līmeni, to var izmērīt tikai ar normālu. Ziemeļu tirgum ir labs darījums, tirgus ir aktīvs, pakārtotais pozitīvā papildinājums, tirgotāju plate divas reizes izvirzīja vairākumu. Bet vispārējā situācija ir normāla bankas papildināšana pēc svētkiem, vēl nav parādījušies spekulatīvi līdzekļi, lai iekļūtu situācijā.


KIMBERLY PIPE 12- (164).jpg


Pašlaik pēc vispārējā tirgus snieguma, kas pārsniedz iepriekšējās tirgus cerības, lielākā daļa viedokļu pirms festivāla uzskatīja, ka oktobra tērauds vai pirmais, kas nomāc Jauno attieksmi. Sākotnēji sākoties, vai viss tonis nemainīsies, vai tas nozīmē, ka tērauda pilsēta sāk ilgstoša, spēcīga augšupejoša tirgus vilni?

Īslaicīgs nepārtraukts sudraba desmitnieka tirgus kāpuma laiks nav pārāk nobriedis. Bet sudraba desmit šoka lielais tonis momentā neko daudz nemainīs. Bet temps nedaudz mainīsies.

Pāri: Armatūra Īstermiņa ietaupījums vairāk nepieciešams vājš vai zemāks satricinājums

Nākamo: Universāla 304L nerūsējošā tērauda plāksne