Ierobežota ražošanas politika pat laikā, kad notiek sprādziena perioda tērauds

Ierobežota ražošanas politika pat laikā, kad notiek sprādziena perioda tērauds

Date:Oct 10, 2018


Uz vietas esošais tirgus turpina pieaugt. Atšķirībā no vakardienas, ziemeļu un dienvidu tirgus tērauda cenas ir neliels stabils galvenais toni, tirgotāji vairāk vienoti. Darījums ir neliels pārmaiņu temps, pateicoties vakardienas preču apjomam, veicinot tirgu šodien, bet karstā dienvidu tirgus nedaudz atdzesē, kopējais sūtījums nav sasniedzis vakar līmeni, to var izmērīt tikai ar normālu. Ziemeļu tirgum ir labs darījums, tirgus ir aktīvs, pozitīvā tirgus papildināšana, tirgotāja plāksne divas reizes paaugstināja vairākumu. Bet vispārējā situācija ir normāla bankas papildināšana pēc festivāla, spekulatīvie līdzekļi, lai iekļūtu situācijā, vēl nav parādījušies.


KIMBERLY PIPE 12- (164).jpg


Pašlaik pēc vispārējās tirgus darbības, kas pārsniedz iepriekšējās tirgus cerības, lielākā daļa no festivāla redzamajiem skatiem, ko oktobris tērauds vai pirmais nomāc Jauniešu attieksmi. Bet sākās sākumā, vai nav viss tonis mainīsies, vai tas nozīmē, ka tērauda pilsēta uzsāks noturīga spēcīga augošā tirgus vilni?

Īsā laika periodā, kad pastāvīgi pieaugusi sudraba desmit tirgus, laiks nav pārāk nobriedis. Bet sudraba desmit šoka lielais tonis mirklī nemainīsies. Bet temps nedaudz mainīsies.

Pāri: Armatūras īstermiņa saglabāt vairāk vajadzīga vāja vai satricinājums zemāka

Nākamo: Universālās 304L nerūsējošā tērauda plāksnes