Tērauda cenu regulēšanas trūkums izraisa pārmērīga tirdzniecības aizsardzības

Tērauda cenu regulēšanas trūkums izraisa pārmērīga tirdzniecības aizsardzības

Date:May 15, 2017

Atbildot uz ASV antidempinga un kompensācijas oglekļa tērauda un leģēta tērauda auksti stieptas mehāniskās cauruļu, importē no Ķīnas Tautas Republikas Tirdzniecības ministrija tirdzniecības Remedy izmeklēšanas biroja direktors Wang Hejun, izmeklēšana Ķīna, teikts paziņojumā par maijs 11 ka pārmērīga tirdzniecības aizsardzības pasākumi, kas noveda pie ASV tērauda uzņēmumi trūkums rūpniecības pārstrukturēšanu un starptautiskās konkurētspējas zaudēšanu ne tikai sabojāt tirdzniecības partneru intereses, bet arī palīdzētu atrisināt problēmas ASV tērauda ražošanas nozarei.


10. maijā, ASV tirdzniecības departamenta izsniegts paziņojums par Ķīna, Vācija, Indija, Itālija, Dienvidkoreja un Šveices izcelsmes oglekļa tērauda un leģēta tērauda auksti sastādīts mehāniskās cauruļu uzsāka antidempinga izmeklēšanu, kamēr Ķīna un Indija, counter-subsīdijas Šie produkti aptaujas.


Wang Hejun norādīja, ka Amerikas Savienotās valstis bieži tērauda produktu importam sākt tirdzniecības aizsardzības līdzekli izmeklēšanu un pieņemt ierobežojošus pasākumus esmu izraisījis lielas bažas par PTO dalībvalstīm. Saskaņā ar statistiku mums International Trade Commission, no 2000 līdz 2016, Amerikas Savienotajās valstīs kopā 283 ārvalstu importa atvieglojumu pasākumus, no kuriem 147 ir attiecībā uz tērauda izstrādājumiem, ko veido 52 %. Pārmērīga tirdzniecības aizsardzības pasākumiem izraisīja trūkums rūpniecības pārstrukturēšanu un ASV tērauda uzņēmumu starptautiskās konkurētspējas zaudēšanu, ne tikai kaitēt tirdzniecības partneru intereses, bet arī palīdzēt atrisināt problēmas, kas saskaras ar ASV tērauda rūpniecībā.


Wang Hejun uzsvēra, ka Ķīna vienmēr pret ļaunprātīgu izmantošanu tirdzniecības aizsardzības līdzekli izmeklēšanu. Bieža tirdzniecības līdzeklis pasākumiem ne tikai palīdz mazināt kaitējumu ASV prasītāji apgalvoja, bet arī vienmēr ietekmē ASV pakārtotās ražošanas nozares interesēs. Cerams, ka ASV izmeklēšanas iestādēm būs pārdomāti un taisnīgi rīkoties ar lietu un izveidot stabilu un prognozējamu tirgus vidi tirdzniecībai un sadarbībai tērauda rūpniecības.par mums


Htongsteel ir parādījusies kā vienas pieturas risinājumu vadošais par visu jūsu tērauda cauruļu, tērauda plāksnes, tērauda stieni un tērauda cauruļu savienotājelementu prasībām. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem & izplatītājiem nerūsējošā tērauda caurules, nerūsējošā tērauda plāksnes & nerūsējošā tērauda josla Ķīnā. Mūsu produkti ir plaši izmanto daudzās jomās, gan mājās, gan ārvalstīs. Katrai nodaļai ir lieliska vadība un pilnībā automatizēta ražošanas, lai piedāvātu mūsu klientiem vislabāko kvalitātes produktus un pakalpojumus, kas aicinājuma.


Ja jums ir nodoms mūs saprast, tad to sauc drīz.


   


Tel: + 86 029 89306039

Fakss: 029-89306039


Pāri: Precīzi satveriet transformācija un modernizācijas smalka tērauda rūpniecībā

Nākamo: 90 grādu elkonis