Kā noteikt nekvalificētu nerūsējošā tērauda cauruļu metināšanu?

Kā noteikt nekvalificētu nerūsējošā tērauda cauruļu metināšanu?

Date:Dec 19, 2018

Viltotas metinātas nerūsējošā tērauda caurules ir viegli izgatavot saliekamās, locīšana ir nerūsējošā tērauda caurules virsma, kas veido dažādas polilīnijas, šis defekts bieži iziet cauri visam produkta garenvirzienam. Iemesls, kāpēc veidojas locīšana, ir saistīts ar sliktu ražotāju pārmērīgu veikšanu pēc augstas efektivitātes, spiediena daudzums ir pārāk liels, kā rezultātā caurulē veidojas auss, nākamais velmējums, kad veidojas saliekamie, saliekamie izstrādājumi pēc saliekot plaisa, nerūsējošā tērauda cauruļu stiprība tiks ievērojami samazināta. Viltus un slikti metinātu nerūsējošā tērauda cauruļu izskatam būs kaņepju parādība.


Kaņepes ir saistītas ar lielu rites rievu nodilumu, ko izraisa nerūsējošā tērauda defektu neregulārā nevienmērīgā virsma. Otrkārt, aptraipītā nerūsējošā tērauda caurules virsma ir viegli rēta, galveno iemeslu veidošanās ir divi punkti, viens ir sliktas kvalitātes metinātu nerūsējošā tērauda cauruļu materiāls nav vienveidīgs un daudz piemaisījumu.


Otrs ir satriecošu cauruļu ražotāji, lai virzītu sanitārijas iekārtas ir vienkāršas, viegli pielīmējamas tēraudam, šie piemaisījumi iekļūst rullī pēc tam, kad ir viegli izveidojusies rētas.


Viltus nerūsējošā tērauda caurules virsmu ir arī viegli veidot plaisās, jo tās sagatave ir sagatave, sagataves ir ļoti daudz, porciju atdzesēšanas procesā izraisa termiskais spriegums, veidojas plaisas, pēc velmēšanas būt plaisām. Sliktas kvalitātes metināta nerūsējošā tērauda caurules virsma bez metāla spīduma parādīsies gaiši sarkana vai līdzīga čuguna krāsai, veidojas divi punkti, viens ir tā, ka tā ir sagatave. Otra ir slikta caurules velmēšanas temperatūra nav standarta, tērauda temperatūra ir vizuāla pārbaude, tāpēc nevar būt saskaņā ar noteikto Austenīta laukumu, lai veiktu velmēšanu, nerūsējošā tērauda cauruļu veiktspēja dabiski neatbilst standartiem. Viltotas metinātās nerūsējošā tērauda caurules ir arī viegli saskrāpēt, jo neveiklo metināto tērauda cauruļu ražotāju ražošanas aprīkojums ir vienkāršs, viegli veidojams slīpējums, skrāpē tērauda virsmu, dziļas skrambas arī vājina nerūsējošā tērauda caurules izturību. Plikas metinātās nerūsējošā tērauda cauruļu šķērseniskās stieņi ir plāni un zemi, bieži izraisot neapmierinātību.


Tā kā ražotāji, lai sasniegtu lielu negatīvu pielaidi, pirmajās dažās gatavā produkta rindās zem liela daudzuma spiediena, dzelzs tips ir mazs, caurumu tips ir arī piepildīts ar neapmierinātību. Nelietīgi metinātās nerūsējošā tērauda caurules šķērsgriezums ir eliptisks, tāpēc, ka ražotājs ietaupa materiālu, un gatavā veltņa er dao daudzums zem spiediena ir pārāk liels. Sliktas kvalitātes nerūsējošā tērauda cauruļu negatīvās pielaides parasti pārsniedz noteiktos, zemāka līmeņa nerūsējošā tērauda caurulēs ir daudz piemaisījumu, nerūsējošā tērauda cauruļu materiāla blīvums ir mazs, un arī super atšķirības lielums ir daudz nopietnāks, tāpēc, ja nav vernjēra suporta, to var nosvērt un pārbaudīt.


Pāri: 200 sērijas nerūsējošā tērauda veiktspējas īpašības

Nākamo: Ķīnas nerūsējošā tērauda plākšņu spoles tirgus cena vienmērīga starptautiskajam iepirkumu skapim