Kā identificēt nerūsējošā tērauda cauruļu metināšanas nekvalificētu?

Kā identificēt nerūsējošā tērauda cauruļu metināšanas nekvalificētu?

Date:Dec 19, 2018

Viltotu metinātas nerūsējošā tērauda caurules viegli ražot, locīšana, salokāmo ir nerūsējošā tērauda caurules virsmas veidojas dažādas polylines, šis trūkums bieži iet caur visa izstrādājuma garenvirziena. Locīšanas veidošanās iemesls ir tāpēc, ka pārmērīgi augstas efektivitātes grabaža ražotāji veikšanu, spiediena apjoms ir pārāk liels, kā rezultātā veidojas auss caurulē, nākamo slīdošo kad veidošanos locīšana, salokāmo produktus pēc lieces kreka, nerūsējošā tērauda cauruļu stiprību tiks ievērojami samazināta. Viltus un grabaža metinātas nerūsējošā tērauda caurules izskats būs kaņepju parādība.


Kaņepes ir saistīts ar smagu rites groove valkāt neregulāras nelīdzenās virsmas nerūsējošā tērauda defektu izraisījuši. Otrkārt, grabaža nerūsējošā tērauda caurules virsmas ir viegli padodas rētas, veidošanās iemesliem ir divi punkti, viens ir nekvalitatīvi metinātas nerūsējošā tērauda caurules materiāls nav viendabīga un daudziem piemaisījumiem.


Otrs ir grabaža cauruļu?? u ra? ot? jiem, lai vadītu sanitārijas iekārtām ir vienkārša, viegli pielīmēt tērauda, šie piemaisījumi iekost vērā roll pēc viegli formas rētas situāciju.


Viltus nerūsējošā tērauda caurules virsmas ir arī viegli formas plaisas, jo tās pagale pagale, Magelāna poras ir ļoti daudz, pagale, kas dzesēšanas procesā jo termiskā stresa loma, plaisas, pēc velmēšanas tur veidošanos ir plaisas. Nekvalitatīvi metinātas nerūsējošā tērauda caurules virsmas bez metāla nospodrināt rādīs bāli sarkanu vai līdzīga čuguna krāsu veidošanos divus punktus, viens ir tās Magelāna nodaļas ir klucis. Otrs ir slikts cauruļu velmēšanas temperatūra nav standarta, tērauda temperatūra ir vizuāla pārbaude, tāpēc nevar būt saskaņā ar noteikto Austenite zonas darīt ritošā caur, nerūsējošā tērauda cauruļu veiktspējas dabiski nevar atbilst standartiem. Viltotu metinātas nerūsējošā tērauda caurules ir arī viegli nulles, jo grabaža metinātas tērauda cauruļu ražotāju ražošanas iekārtas ir vienkārša, viegli formas urbji, Skramba tērauda virsmas, dziļās skrambas arī vājinās nerūsējošā tērauda cauruļu stiprību. Šķērsvirziena bāri grabaža metinātas nerūsējošā tērauda caurules ir plānas un zems, kas bieži rada neapmierinātību.


Tāpēc, ka ražotājiem, lai sasniegtu lielu negatīvās pielaides, ir pirmās pāris pozīcijas gatavās produkcijas lielu spiedienu, dzelzs tips ir mazs, tipa caurums arī piepilda ar neapmierinātību. Grabaža metinātas nerūsējošā tērauda caurules šķērsgriezumu ir elipsveida, kas ir tāpēc, ka ražotājs saglabā materiālu un apjoms gatavo veltņa ē dao zem spiediena ir pārāk liels. Sliktas kvalitātes nerūsējošā tērauda cauruļu negatīvās pielaides parasti pārsniedz noteikumus, sliktākas nerūsējošā tērauda cauruļu satur piemaisījumu daudz, nerūsējošā tērauda cauruļu materiāla blīvums ir zems un super starpības lielums arī ir daudz nopietnāks, tādēļ, ja nav neviena VERNIER kalibru, tas var nosver un pārbauda.


Pāri: 200 sērijas nerūsējošā tērauda veiktspējas iezīmes

Nākamo: Ķīna nerūsējošā tērauda plāksnes Coil tirgus cena stabila starptautiskajai izpārdošanai