Kā labot nerūsējošā tērauda un plākšņu loksnes 8k BA virsmu?

Kā labot nerūsējošā tērauda un plākšņu loksnes 8k BA virsmu?

Date:Dec 14, 2018

Ja jūs nejauši sagriežat 8K (nerūsējošā tērauda spoguļu loksnes) dēli, kā jūs to glābjat?


Ja skrāpējums nav ļoti nopietns, spoguļu pulēšanas apstrādē jūs varat palēnināt padeves veltņa ātrumu, nolaist slīpēšanas galviņu, pēc iespējas vairāk saskrāpēs laukumu, lai slīpētu plakanu.

 

Šīs problēmas var atrisināt 3 veidos

 

Pirmais ir tas, ka pirms apstrādes 304 316 spoguļa nerūsējošā tērauda plāksne sākotnēji tiek saskrāpēta; tas vienkārši nav acīmredzams; Šim nolūkam ir jānovērtē skrambas smagums. Ja skrambas laukums, skrāpējuma dziļums ir pārsniedzis klienta piekrišanu gala produkta ietekmei, tad tai vajadzētu būt nepieciešamās plāksnes atkārtotai nomaiņai, tas ir, apstrādes operatora pārbaude ir ļoti svarīga. Otrais ir tas, ka 304 316 spoguļa nerūsējošā tērauda plāksne BA apdare 8K ir veikusi labu spoguļa apstrādi, bet filmas veidošanas procesā tiek saskrāpēta nepareiza sirds. Ir daudz veidu skrāpējumu, piemēram: punktveida skrambas, lineāras skrambas un plašas skrambas.

 

Punkcijai līdzīgus skrāpējumus, neatkarīgi no dziļuma, var izmantot argona loka metināšanas metināšanai un pēc tam slīpēšanai ar dzirnaviņām, slīpēšanai un pēc tam caur spoguļa pulēšanu nerūsējošā tērauda plākšņu aprīkojuma apstrādei divas reizes vai vairāk, šīs problēmas pamata risinājums. Ja gaišā virsma ir salabota, var izmantot pulēšanas metodi, ar dažādu pulēšanas disku atkārtotu pulēšanu. Un parasti zemu vienmērīgā remontā tiek izmantota smilšu strūklas metode, kurai nepieciešams īpašs aprīkojums. Ja zīmēšanas panelis ir veikts agrīnā stadijā, tai pašai nepieciešamībai pēc īpaša aprīkojuma apstrādes, neatkarīgi no iepriekšminētās metodes, virsmai jābūt pasivētai. Par nelielu skrāpējumu, ja tas ir spoguļattēls, var pulēt vasku uz 304 316 nerūsējošā tērauda plāksnes spoguļa virsmas pulēšanas, ja tas ir matēts, var izmantot stiepļu vilkšanas mašīnu, lai stieptu nerūsējošā tērauda virsmu. Tad ir lineārā skramba, ko mēs saucam par skrāpējumiem. Skrāpējumu apstrāde ir salīdzinoši sarežģīta, seklas skrambas var atrisināt ar iepriekšminēto metodi (palēninot padeves veltņa ātrumu, nolaidot slīpēšanas galviņu). Ar dziļiem skrāpējumiem nav viegli atbrīvoties.

 

Apstrādājot un griežot spoguļa paneļu materiālus, ieteicams mēģināt izvairīties no skrāpējumiem. Turklāt, teica, ka liela platība skrambām, skrambām, bet arī sadalīta divos toņos ārstēšanu, iznīcināšanu tādā pašā veidā. Ja tas ir otrā veida ieskaits, tas ir sarežģīti. Šīs otrreizējās skrambas dēļ no tās jācenšas izvairīties. Ieteicams samazināt vai izvairīties no spoguļa plāksnes skrāpējumiem, izmantojot šādas metodes: Plākšņu virsmas pastas aizsargplēve, plāksne ar koka rāmja iesaiņojumu, plākšņu kartona vai plastmasas plāksnes augšup un lejup novietošana, ūdensnecaurlaidīga papīra iepakojuma kopējais lietojums uz plāksne vai iesaiņojuma virsma nepārprotami "aizsargā plāksni, nesaskrāpē" utt. Pabeigta nerūsējošā tērauda spoguļa plāksne, ja ir skrambas, pamatā var tikt veikta saskaņā ar iepriekš aprakstīto metodi. Ja iekārta ir izgatavota no pusfabrikātiem un spoguļa virsmai ir skrambas, ir nepieciešams kopā izmantot dažādas pulēšanas iekārtas, piemēram, nomaināmas dažādas pulēšanas riteņu rokas pulēšanas mašīnas, lai panāktu labāku remonta rezultāti.


Pāri: 2018. gada lielākie pārdošanas piedāvājumi

Nākamo: 200 sērijas nerūsējošā tērauda veiktspējas īpašības