Dzelzs un tērauda rūpniecības uzņēmumu apvienošanās un pārņemšanas paātrināta

Dzelzs un tērauda rūpniecības uzņēmumu apvienošanās un pārņemšanas paātrināta

Date:May 11, 2017

Preču tirgus melnā produktu cenas crash grūti bloķēt lielāko iekšzemes tērauda uzņēmumu ražošanas jaudas, apvienošanās un ceļa reorganizācija. Otrdien, Guangzhou Daily reportieris uzzināju no dzelzs un tērauda uzņēmumu skaits pēc apvienošanās Baosteel, Wuhan dzelzs un tērauds un dzelzs un tērauda uzņēmumu skaits ir alus virkne pārstrukturēšanas: viens no Anshan dzelzs un tērauda grupa, lai piedalīties pārstrukturēšanas ziemeļaustrumi īpašas tērauda grupa, 51 %. Un uzskaitot ziemeļaustrumi īpašas tērauda grupu, lai apsvērtu Fushun īpašu tērauda platformas, balstīties uz kopējo nākotni. Kā tērauda cenas turpināja ienirt, akcijas tērauda krājumi patlaban joprojām krīt.


Nozares avoti ziemeļaustrumi speciālā tērauda plāno maksāt parādu pilnā apmērā, nākamā iemaksa atmaksāt nodrošinātas prasības, vairāk nekā nenodrošināto prasījumu, ieskaitot obligāciju publisko piedāvājumu summas apjoms būs pašu kapitālu. Joprojām pastāv neskaidrības par reorganizācijas plānu.


Iestādes: īstermiņa koncentrēties uz reorganizācijas iespējas


Pie spraugas devītā China International dzelzs un tērauda konference šonedēļ, rūpniecības ministra vietnieks un nozares Xin Guobin teica, ka mums vajadzētu aktīvi novērstu pārprodukciju tērauda un paātrināt pārveides un modernizāciju ar tērauda rūpniecība. Rūpniecībā uzskata, ka nākotnē rūpniecības struktūras optimizācijas process, ražošanas un apvienošanās un reorganizācija kļūs nozares attīstības tendences.

 

Baodong Group ģenerāldirektore Chen Derong uzskata, ka Ķīnas tērauda rūpniecības jaunu kārtu apvienošanās un iegādes laika logs ir atvērts. Nozare pēc tam reorganizēt, banner apvienošanās un pārņemšanas, lai panāktu rūpnieciskos apjomos un sērkociņu organizatoriskā struktūra un tās valsts īpašumā tērauda uzņēmumi ar jauktu īpašuma reformu apvienot. Valstij piederoša kapitāla nākotnē tērauda rūpniecības daļu vēl vairāk samazinās ar valstij piederošo akciju samazinājumu un jaukta īpašuma reformas valsts tērauda uzņēmumu. Īpatsvars nepārtraukti samazināt valstij piederoša kapitāla palīdzētu nozarei saglabāt racionalitātes pilnīgu konkurenci un veicināt rūpniecības efektivitāti.


Guangzhou Daily reportieris uzzināja, ka dzelzs un tērauda uzņēmumu apvienošanās un ceļa reorganizācija ir ne pa nakti, Shougang un Hebei dzelzs un tērauda pagājušajā gadā par kopīga, dažādu problēmu dēļ un uz sēkļa. Taču apvienošanās un reorganizācija gada galvenais virziens ir iestatīts, tirgus institūciju vēl paredzēts reorganizēt dažāda veida pārstrukturēšana: gaidāms 5 līdz 8 gadiem esošo iekšzemes dzelzs un tērauda uzņēmumiem tiks sapludinātas 10 lielāko rūpniecības grupās.


Apvienošanās un reorganizācija cerības, ilgu laiku "Lāču tirgus", nesen A akcijas tērauda plāksne ieguldījumu vērtības samazināšanās ir uzlabojusies. Wanlian vērtspapīru analītiķu konsultē privātiem ieguldītājiem koncentrējas uz īstermiņa tērauda krājumu pārstrukturēšanas iespējas un viduslīnijas vērtību ieguldījumu iespējas.


Pāri: Nerūsējošā tērauda caurule un caurule

Nākamo: Šogad atbrīvots ogļu un dzelzs ražošanas jaudas programma