Li Yiren: Kā saprast viedo jauninājums no Ķīnas dzelzs un tērauda rūpniecība

Li Yiren: Kā saprast viedo jauninājums no Ķīnas dzelzs un tērauda rūpniecība

Date:May 16, 2017

Pēdējos 100 gados, tērauda materiāli ir pasaulē visplašāk izmanto, obligāti funkcionālās strukturālo materiāli, joprojām ir metāla materiālu iekšpusē visizdevīgākā, visplašāk izmanto nākamo ilgu laiku paliks šis statuss. Ar "Izgatavots Ķīnā 2025" īstenošanu, Ķīnas iekārtu rūpniecība pakāpeniski uz augstas klases līmenī, bet arī nedalāmas spēcīgu atbalstu no tērauda materiāli un kvalitātes nodrošināšanu.


Šeit ir jautājums, kā tradicionālās tērauda rūpniecībai aprīkojumā ražojošās rūpniecības tendence piemēroties iekārtu apstrādes rūpniecībā paaugstināt kvalitāti tērauda pieprasījums, kas ir mūsu tērauda rūpniecību, inteliģentas augstas kvalitātes līmenim ražošanas vispirms jāatrisina problēma

    

Pēdējos gadu desmitos, Ķīna dzelzs un tērauda rūpniecība ir sasniegusi strauju attīstību, no reformu sākuma un atvēršanu ikgadējo produkciju desmitiem miljoniem tonnu tērauda, pēc neilga laika 30 gadus, un tagad ikgadējo produkciju par vairāk nekā 800 miljoni t. Lai gan tas ir "uz ražošanas jauda" laikmets, bet nākotnē, dzelzs un tērauda rūpniecība turpinās uzlabot visu valsts ekonomikas struktūru, īpaši ražojošā rūpniecība var spēlēt nozīmīgu lomu spēlē augsta līmeņa iekārtas.
par mums


Htongsteel ir parādījusies kā vienas pieturas risinājumu vadošais par visu jūsu tērauda cauruļu, tērauda plāksnes, tērauda stieni un tērauda cauruļu savienotājelementu prasībām. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem & izplatītājiem nerūsējošā tērauda caurules, nerūsējošā tērauda plāksnes & nerūsējošā tērauda josla Ķīnā. Mūsu produkti ir plaši izmanto daudzās jomās, gan mājās, gan ārvalstīs. Katrai nodaļai ir lieliska vadība un pilnībā automatizēta ražošanas, lai piedāvātu mūsu klientiem vislabāko kvalitātes produktus un pakalpojumus, kas aicinājuma.


Ja jums ir nodoms mūs saprast, tad to sauc drīz.


 Tel: + 86 029 89306039

Fakss: 029-89306039


6359427050850900556823992.png微信图片_20170515161444 - 副本.jpg

Pāri: Dzelzs un tērauda cenu otrajā pusē augstās un svārstīgās

Nākamo: 304 liela diametra nerūsējošā tērauda caurule