Superduplex nerūsējošā tērauda metināto cauruļu apstrādes tehnoloģija

Superduplex nerūsējošā tērauda metināto cauruļu apstrādes tehnoloģija

Date:Jan 10, 2019

Tomēr superdupleksais tērauds ir jutīgs pret trešās fāzes nokrišņiem, piemēram, starpmetāliskiem savienojumiem, un kā kontrolēt metināšanas un termiskās apstrādes procesu ir sarežģīta problēma šī produkta ražošanā.


Mature Super Duplex Steel S32750 metināto cauruļu ražošanas process ir:


1, process ir specifisks: izejmateriālu pārbaudes-tērauda plāksnes ultraskaņas defektu noteikšana-ēveles malu-molding-iepriekš metināšana - visa apļa griešanas metināšanas fiksēta diametrs + termiskās apstrādes-cauruļu gals plus metināšanas staru caurule beigu iekļūšana testa-hidrauliskā testa kodināšanas pasivēšana-gatavā produkta pārbaude Mark Packaging Person bibliotēka.


2, molding ražošanā taisnas šuves metināto caurules, ražošanas grūtības ir efektīva piemērošanas liekšanas moments uz malas tērauda josta, tradicionālo molding tehnoloģiju izmantošana ir grūti atrisināt, un dupleksa nerūsējošā tērauda ražas stiprums aptuveni divas reizes vairāk nekā parastais austenīta nerūsējošais tērauds, tā veidošana ir sarežģītāka. FFX (elastīga formēšana) kā jauna formēšanas tehnoloģija gudri izmanto sprieguma efektu, kad spole ir saliekta, lai maksimāli palielinātu lieces momentu pie tērauda sloksnes malas, un, izmantojot labvēlīgos rullīša bezgalības apstākļus, liekšanas pakāpe malu var brīvi noregulēt atbilstoši tērauda sloksnes stiprumam un biezumam, lai sasniegtu labākos metināšanas apstākļus.


3, metināšana šīs plazmas loka metināšanas (PAW) un volframa Argona loka metināšanas (GIAW) kompozīta metināšanas procesā. Pirmkārt, plazmas loka metināšanas iespiešanās kodolsintēzes izmantošana, lai panāktu vienpusēju metināšanu, divpusēju formēšanas efektu pēc tam, kad tiek izmantota volframa argona loka metināšana uzpildīšanai un pārklāšanai, metināšana ar tīru argona aizsardzību. Lai samazinātu kaitīgo fāzu nokrišņu tendenci, metināšanas procesā, cik vien iespējams, izmantot zemākās līnijas enerģiju, līnijas enerģija ir labākā ne vairāk kā 16kj / cm. Turklāt slāņu uzdošanas temperatūra ir ļoti svarīga abpusējā tērauda metināšanai, jākontrolē zem 100 ℃, pārāk augsta starpslāņa temperatūra palielinās kaitīgas fāzes nokrišņu tendenci un galu galā ietekmēs produkta veiktspēju.


4, termiskā apstrāde pēc metināšanas termiskā apstrāde, izmantojot indukcijas krāsni uz visu cauruļu cieto šķīdumu apstrādi, termiskās apstrādes temperatūra 1050-1120 ℃, ūdens izsmidzināšana līdz 40 ℃ zemāk.

Pāri: 90 % no šā gada beigām tērauda tirgotāji Ziemas glabāšana

Nākamo: 304 Nerūsējošais tērauds nevar spriest par magnētisma priekšrocībām un trūkumiem