Bezšuvju nerūsējošā tērauda cauruļu kodināšana fosfatēšana / pasivācija / pārziepošana

Bezšuvju nerūsējošā tērauda cauruļu kodināšana fosfatēšana / pasivācija / pārziepošana

Date:Dec 26, 2018

Pēc paskābināšanas kodināšanas tērauda caurules virsma kļūst vienmērīgi sudrabaini balta, kas ievērojami uzlabo nerūsējošā tērauda izturību pret koroziju. Fosfatēšana ir process, kurā bezšuvju tērauda caurules iegremdē fosfējošā šķidrumā (dažā skābā fosfāta galvenajā šķīdumā) virsmas nogulsnēšanā, lai veidotu ūdenī nešķīstošu kristālisku fosfāta pārveidošanas plēvi, fosfatēšana ir ķīmiska un elektroķīmiska reakcija, veidojot fosfātu ķīmiskās pārveidošanas plēvi. process, veidojot fosfāta pārvēršanas plēvi, ko sauc par fosfatējošo plēvi,

 

Tādējādi, lai novērstu metāla koroziju, ko pirms krāsošanas izmanto, lai krāsotu pamatni, uzlabotu plēves slāņa adhēziju un pretkorozijas spējas metāla aukstās apstrādes procesā, lai izmantotu pretberzes eļļošanu. "Fosfatējoša pārziepjošana" attiecas uz atkārtotas pārziepošanas procesu pēc fosfatēšanas. Parasti to izmanto zīmēšanas vai stiepšanas mašīnu apstrādes procesos. Pēc fosfatēšanas plēve parasti ir 8–12 mikroni, pēc tam pārziepjošanas šķīdumā un pēc tam velciet vai izstiepiet. Pārziepjošanas mērķis ir vēl vairāk palielināt eļļošanas kvalitāti.

 

Kodināšanas, fosfatēšanas un pārziepšanas bezšuvju tērauda caurules Darbības procedūras īss process: kodināšanas - augstspiediena skalošanas-fosfatēšanas-augstspiediena ūdens skalošanas-pārziepošanas-žāvēšanas-nodošanas kraušanas.


Pāri: 310S nerūsējošā tērauda lokšņu lapa un 316L nerūsējošā tērauda lokšņu plāksne, kura ir labāka par paaugstinātu temperatūru?

Nākamo: Kādas ir zemāk kvalificētu 304 316 nerūsējošā tērauda cauruļu izrādes?