Nerūsējošā tērauda 304 kapilāru caurule un ražošanas process

Nerūsējošā tērauda 304 kapilāru caurule un ražošanas process

Date:Dec 25, 2018

nerūsējošā tērauda 304 kapilāri Caurules

 

nerūsējošā tērauda 304 kapilārā caurule var tikt pielietota visu veidu automātisko mērinstrumentu signāla caurulēm, automātiskām instrumentu stiepļu aizsardzības caurulēm, precīzijas optiskā lineāla līnijai, rūpnieciskam sensoram, elektronisko iekārtu līnijas aizsardzības caurulēm, elektriskās ķēdes drošības aizsardzībai, termisko instrumentu kapilāru aizsardzībai un tukšam serdenim -sprieguma optiskā kabeļa iekšējais atbalsts.

 

Nerūsējošā tērauda kapilāra 304 īpašības Tam ir laba maigums, izturība pret koroziju, izturība pret augstu temperatūru, izturība pret nodilumu, stiepes izturība, ūdens izturība un lieliskas elektromagnētiskās ekranēšanas īpašības. Nerūsējošā tērauda kapilārus var brīvi saliekt dažādos leņķos un izliekuma rādiusos ar vienādu maigumu un izturību visos virzienos. Nerūsējošā tērauda šļūteņu atstatums ir elastīgs, labs elastīgums, nav aizsprostojumu un stingrības; nerūsējošā tērauda vītņotajai šļūtenei ir noteikta spriedze starp sānu sprādzi, lai šļūtene netiktu sabojāta ar šļūtenes bojājumiem. Aksiālais spriegojums var izturēt vairāk nekā 6 reizes virs nominālā iekšējā diametra.

 

Tāpēc nerūsējošā tērauda kapilārās caurules uzstādīšana ir ērta, un, lai panāktu enerģijas taupīšanu un ērtu efektu, var efektīvi izmantot neefektīvu enerģiju.

 

Nerūsējošā tērauda 304 kapilāru pakāpieniem atlaidināšanas gadījumā 1 jāpievērš uzmanība tam, vai atlaidināšanas temperatūra ir sasniegusi noteikto temperatūru. Nerūsējošā tērauda termiskai apstrādei parasti jāpieņem cietā veidā šķīstoša termiskā apstrāde jeb "atlaidināšana", procesa temperatūras diapazons ir 1040 ~ 1120 (Japānas specifikācija).

 

Nerūsējošā tērauda cauruļu apstrādi var aplūkot arī rūdīšanas krāsnī, atkvēlinātai nerūsējošā tērauda caurulei vajadzētu būt kvēlspīles formai, un tajā nav mīkstinošu pilienu parādības. 2, rūdīšanas atmosfēra.

 

Parasti ar tīru ūdeņradi kā nerūsējošā tērauda cauruļu rūdīšanas atmosfēru atmosfēras tīrība ir vēlama vairāk nekā 99,99%, ja atmosfērā ir cita inerta gāze, tā var atbilstoši samazināt tīra ūdeņraža tīrību, bet aizliegts saturēt pārmērīgu skābekļa un ūdens tvaiku . 3. Krāsns korpusa blīvējums. Vieglas rūdīšanas krāsnī jābūt ierobežotai ar ārējo gaisu, parasti ar ūdeņradi kā uzturēšanas gāzi, krāsns korpusam ir cauri tikai viena ventilācija, loma ir ērta, lai aizdedzinātu ūdeņradi.

 

Pārbaudes metode noslaucīs ūdeni pie katras rūdīšanas krāsns savienojuma spraugas, novēros, vai nav gaisa noplūdes, visvieglāk noplūstošā daļa ir rūdīšanas krāsns caurules vietā un ārā no tās, kur blīvējuma gredzens ir ļoti vienkāršs valkāt, bieži jāpārbauda un jāmaina. 4, uzturiet gāzes spiedienu. Lai izvairītos no noplūdes, apkopes gāzei gaišajā krāsnī būtu jāuztur noteikts pozitīvs spiediens, ja apkopes gāze ir ūdeņradis, tā parasti būtu lielāka par 20 KB. 5, krāsnī nevar būt ūdens tvaiku.

Pirmkārt, lai atkārtoti pārbaudītu, vai krāsns korpuss ir garlaicīgs, pirmajā kurtuvē krāsns materiāls ir jāizžāvē, otrajā - jāpārbauda, vai nerūsējošā tērauda caurulē krāsnī ir atlikuši ūdens traipi, dažās nerūsējošā tērauda caurulēs var būt caurumi, plkst. šoreiz nedrīkst būt ūdens, lai iekļūtu gaišajā krāsnī, pretējā gadījumā tas negatīvi ietekmēs nerūsējošā tērauda apstrādes procesu.


Pāri: 304 304L 316 316L nerūsējošā tērauda cauruļu piegādes nosacījums

Nākamo: 310S nerūsējošā tērauda lokšņu lapa un 316L nerūsējošā tērauda lokšņu plāksne, kura ir labāka par paaugstinātu temperatūru?