Nerūsējošā tērauda sloksne

Nerūsējošā tērauda sloksne

Date:Aug 18, 2016

Nerūsējošā tērauda sloksne

Detalizēts apraksts


Huitong īpašas tērauda Co Ltd ir slavens Ķīnas nerūsējošā tērauda sloksne ražotājs un piegādātājs, aprīkots ar ražošanas rūpnīcu un uzņēmumu un kā profesionālu nerūsējošā tērauda sloksne eksportētāja un pārdevējs, mēs vienmēr ir sveikt Jūs nopirkt un vairumtirdzniecībā augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda sloksnes, nerūsējošā tērauda grupa, nerūsējošā tērauda josta, nerūsējošā tērauda rulli, ss sloksnes no mūsu fabrikas.

Htongsteel ir parādījusies kā vienas pieturas risinājumu vadošais visiem nerūsējošā tērauda sloksne pieprasījumiem. Mēs esam viens no lielākajiem eksportētājiem & izplatītājiem no nerūsējošā tērauda sloksne Ķīnā. Mūsu produkti ir plaši izmanto daudzās jomās, gan mājās, gan ārvalstīs. Katrai nodaļai ir lieliska vadība un pilnībā automatizēta ražošanas, lai piedāvātu mūsu klientiem vislabāko kvalitātes produktus un pakalpojumus, kas aicinājuma.

Pakāpe un kvalitāte, kas pieejama:

Austenīta: 201, 301, 302, 304, 304 L 305, 309, 310, 316, 316 L 321.

Ferīta: 430, 430li, 434, 444.

Duplekss: 2304, 2205, 2507.

Martensitic: 410, 440A.

Nokrišņi, sacietēšana pakāpes: A286, esmu 350.

Specifikācija:

Biezums: 0.15-3 mm.

Platums: 18-100mm vai bāzi par pircēja prasībām.

Virsmas un apdares:

2B, BA, HL, pulēts, SPOGULIS, Nr. 1-Nr. 4, 8K, PVC pārklājums, lāzera pārklājums u.c.

Lietojumprogrammu un lietojums:

Nerūsējošā tērauda jostas parasti izmanto automobiļu pieteikumu rūpniecisko pielietojumu, arhitektūras, inženierbūves utt.

Iepakojumā:

Standarta eksporta iepakošanas vai vai par katru pielāgošanas.

Iespējas: Ražošanu, iepakojumu, testēšanu, sloksne pārklājumi.

Related meklēšana: citi nerūsējošā tērauda, citas nerūsējošais tērauds, nerūsējošā tērauda sloksnes, nerūsējošā tērauda sloksnes, nerūsējošā tērauda grupa, nerūsējošā tērauda josta, nerūsējošā tērauda rullis, SS sloksnes.

Karsti Tags: nerūsējoša tērauda sloksnes, nerūsējošā tērauda sloksnes, nerūsējošā tērauda grupa, nerūsējošā tērauda josta, nerūsējošā tērauda rullis, ss sloksnes, Ķīna piegādātājs, ražotājs, rūpnīcas, eksportētājam, pārdevējs, uzņēmums vairumtirdzniecība, nopirkt, vislabāk, augstas kvalitātes

Bildes


Lūdzu klikšķiniet šeit, lai

Sazinieties ar mums

Pāri: BW nerūsējošā tērauda cauruļu veidgabali

Nākamo: 75Ni8 leģēta tērauda josla